Děsivé přiznání Koukalové: Jedla jsem tampony! Anorektička i bulimička! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Děsivé přiznání Koukalové: Jedla jsem tampony! Anorektička i bulimička!

Celý svět ji uctíval jako usměvavou biatlonovou superhvězdu, ona ale zatím trpěla jako zvíře. Gabriela Koukalová (28) totiž byla anorektičkou a bulimičkou. Ještě před třemi lety!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

saki.ramda...@...
19. 02. 2020 16:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amej
18. 04. 2018 12:08

Já nevím, ale už je zase ve všech médiích té Koukalové dost. Už mne to s.r. Je překoukalováno stejně jak bylo kdysi překlosováno. Nevím, jestli je sama tak omezená nebo jsou omezení jen ti, co ji do zpráv stále cpou.

-bello-
18. 04. 2018 09:41

Nesleduju biatlon, nezajímá mě a nevím, jak by mohla anorektička vydat tolik síly na závodech a projít peklem tréninků a na jak dlouho .A protože jsem vrcholově sportovala vím, že asi sotva, anebo je to holka zázračná.

nikal
17. 04. 2018 22:29

Můžete o ní psát co chcete, ale biatlon je, vlastně byl nahoře jenom díky jejímu "drajvu" a když ho teď opustí, tak minimálně ženský biatlon je k nekoukání. Každej něco řeší ve svý hlavě, ona to má holt takhle, ale výkony měla vynikající. A věřím že ostatní "kolegyně" se užíraly závistí. Ono se to dalo vypozorovat z gest a kyselých ksichtů v době, kdy o tom nebylo vidu ani slechu. Není divu, sl. Vítková je naprosto nudná, suchá rádoby dáma a ty ostatní ji výkonem dohnat nemohly, tak aspoň nevraživé chování. A trenéři ji poškodili. Ať se Gabriele daří.

DutchSchulz
16. 04. 2018 06:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

oltec
14. 04. 2018 03:16

Škaredá a ještě ke všemu tupá

georg7
12. 04. 2018 13:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
12. 04. 2018 12:51

... ty její výblitky , to má být jenom reklama na tu svou knihu co o sobě napsala . Když už nebude vydělávat svými sportovními výkony , tak chce vydělat aspon přes knihu.
Vypadá to , že není v pořádku ani psychicky , at se jde raději léčit .

antonuis.j
12. 04. 2018 12:07

Jistě, s bulimií a anorexií vyhrávala závody, a teď tu o Smolíčkovi... Tahle zmalovaná tupá škatule už neví, jak na sebe upozornit a nahrabat peníze, dorota trapná. Ještě chybí "děsivá zpověď", jak ji v dětství zneužíval otec, šikanovali spolužáci a zfetovával strejda, aby to bylo úplné. Ta ženská klesla hlouběji než na dno, Marfuša.

jity
12. 04. 2018 12:12

Hlavně, že se pochlubila jako přišla o panenství a nebylo ji ještě ani 15, spolužákovi vykopla zub, byla to asi pěkná čůza.

Otto_Eisenbieger
12. 04. 2018 10:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

joudajoudovy
12. 04. 2018 09:44

co tady havloidka mekta? cim se chce zase zviditelnit, kdyz uz ji to nebeha? o poruchach prijmu potravy se popsaly tuny papiru a tudiz je kazdemu jasne, ze by nemohla ani sportovat a uz vubec neee vrchlolove... navic, kazdy vrcholovy sportovec je pod stalou kontrolou lekaru, vcetne laboratornich vysetreni, zatezovych testu i vyzivoveho poradce. dylino, odlicovaci tampony dobry, ale v tvem pripade silne mimo misu. nemas jiny sci-fi pribeh?

ad-ga
12. 04. 2018 08:44

Ani se mi tomu nechce věřit!! Anorektička a vrcholovou biatlonistkou? Kde by brala sílu na takové závody? Podívejte se na pořad se Simonou Chytrovou ( manželka Víta Olmera) , tam popisuje anorekcii , jak ji sama prožila. Je to závislost, kterou nikdo neporazí a ohrožuje ji celý život. Gabriela je případ pro psychiatra.

verprag
12. 04. 2018 08:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

13352
12. 04. 2018 06:57

taky si myslím, že už je jí dost, takhle se zviditelňovat, ať si člověk otevře noviny jaké chce, všude na ní je tahle nádhera....byla dobrá, když závodila (i když silně nesympatická), ale co předvádí teď, to je ubohost....

lesni.vila.samecek
12. 04. 2018 06:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.