V Česku za půl roku hořelo 900 komínů: Pavla (†52) mohlo zachránit 1000 Kč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

V Česku za půl roku hořelo 900 komínů: Pavla (†52) mohlo zachránit 1000 Kč!

Při požáru chaty ve Zlíně-Malenovicích uhořel Pavel (†52). Na dálnici D10 nedaleko Prahy lehl popelem motorest Čtyři kameny, škoda byla 30 milionů. Obě tragédie spojuje společná příčina požáru: komín bez revize. Od loňského října do letošního března, hořelo kvůli stejné příčině 900krát! Škody jsou desítky milionů. Revize kouřovodu přitom stojí do tisícovky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivannavratil386
31. 03. 2019 01:50

Toto je přesně důvod, proč by se pravidelné kontroly komínů rozhodně neměly podceňovat. Já jsem například velmi rád, že nechávám komín pravidelně kontrolovat, protože nebýt toho, tak bych si ani nevšiml, že je můj komín v tak špatném stavu, že už by potřeboval vyměnit za nový... Už jsem se i díval na nějaké nové komínové sestavy a zatím se mi hodně zamlouvají třeba ty, co mají tady: https://www.poctivy-komin.cz/

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.