Uniklo ze scénáře Ordinace: Místo dítěte přijde smrt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Uniklo ze scénáře Ordinace: Místo dítěte přijde smrt!

Nevyléčitelná nemoc připravila hvězdu Ordinace v růžové zahradě 2 Kláru Cibulkovou (42) o roli. Jako lékařka Andrea Hanáková zemře za dramatických okolností.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

domino22
05. 04. 2018 14:32

Taky jsme se kdysi dívali, ale od té doby, co tam začala hrát ta kráv.a Štěpánová(vrchní sestra) a druhá kráv.a Radová(Heluš), se nedíváme... Celý seriál je jeden velkej trapas, ale tyto dvě tomu nasadily korunu. Jedna blbější než druhá....

gurke
04. 04. 2018 15:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rezacek
04. 04. 2018 14:30

Není pravda, že otec Andrei v seriálu neúčinkoval. Mihnul se tam asi ve třech diílech jako nějaký profesor, ale už nemocný.

hadaja
04. 04. 2018 13:27

Na začátku jsem se na to dívala,teď dlouho ne,asi roky,včera jsem byla dost unavená,tak si říkám mrknu na to,chvíli,hrůza,ten Rychlý už se musí stydět sám před sebou k čemu se sníží,i když peníze jsou peníze,přece se na to nemůže nikdo 2x týdně dívat,podotýkám jsem důch­odce,­sedmde­sátka na krku,pro ty,co ŕíkají,že se na to dívají důchodci,fakt kultůra hrůza.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.