Přiznání Františka Ringo Čecha (74): Po odchodu manželky přišel SMRAD a HNUS! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Přiznání Františka Ringo Čecha (74): Po odchodu manželky přišel SMRAD a HNUS!

František Ringo Čech už žije nějaký ten rok bez manželky. Bývalá baletka Magda se totiž jednoho krásného dne sbalila a odstěhovala se od něj. S odstupem času je už František schopný mluvit o jejím odchodu bez zbytečných emocí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ByloNebylo
10. 04. 2019 06:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zvonik54
30. 07. 2018 00:26

Také si stojím si za stejným názorem F. R. Čecha. Netoužím, aby mi nějaká ženská dirigovala život podle jejích blbých kytiček a voňavek bez jakékoli logiky. Vyprat si umím, uvařit taky a když se doma cokoli podělá, tak to umím opravit a nemusí to být vizáží podle poslední módy.

georg7
05. 03. 2018 20:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
04. 03. 2018 12:34

Cožéééé ?! Košili jednou týdně? Jeho žena asi taky patřila do kategorie chudinek a la : já "si " ho oblíknu, já "si" ho vychovám a navoním . Tyhle ženský jsou pro mě nepochopitelný, protože logicky jim na počátku vztahu zanedbanost toho chlapa nevadí, a že Ringo vypadá zanedbaně furt (kromě volebních akcí ).Normální ženská si vybírá chlapa hotového, s jiným se prostě nebaví.
Co jí Ringo mě vůbec nezajímá, protože je prase.Mě zajímá , jestli "si " ho umyly naše hvězdy šoubýzu při castingu na role , anebo braly jak byl . Napadá mě naprosté herecké prsaté střevo Kubelková v Dívčí válce , kteroužto hru ta blbka coby kulturu nepochopila vůbec a v rámci své mozkové kapacity se kariérně " posunula dál " a převádí podprdy a spoďáry.
Ringo se bát #MeToo nemusí, Čechy jsou malý rybník a holky ví, že už by si neškrtly
Tímto neupírám Ringovi, že je celkem chytrej a malovat umí ( na rozdíl od patlala Gotta )

bezodkladne
03. 03. 2018 14:50

Dobře udělala pani

oldedek
03. 03. 2018 13:44

Je to prostě starýho Mýly velké přirození ...

Jak ti oba jsou inteligentní, to by se jeden poblil ...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.