Dana Morávková: Je důležité jít dál | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dana Morávková: Je důležité jít dál

Nejen, že Dana Morávková (46) patří mezi naše nejlepší české herečky, vynikající choreografka a šikovné módní návrhářky, teď se pustila ještě do moderování. Morávková se rozpovídala o tom, kam by se ve svém povolání chtěla ještě posunout a jak zvládá křivdu ve své profesi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jajas
03. 04. 2018 16:12

Člověku se nechce ani věřit:.... "patří mezi naše nejlepší české herečky, vynikající choreografka a šikovné módní návrhářky, teď se pustila ještě do mode­rová­ní".­...Ú­plný Ferda mravenec. Každopádně to je stále stejná Morávková, i kdyby toho Ferdu hrála...byla by to pořád Morávková. Neumí skutečně hrát...tak jsem raději pro to moderování, tam ji tak často nepotkám...snad.

DutchSchulz
03. 04. 2018 13:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

travina
03. 04. 2018 05:58

-bello- ... buď zase tak laskavá TY a nekritizuj stále pořady , na které nekoukáš Já na Ordinaci taky nekoukám, ale rozhodně nejsem kouzelnice, jako ty, abych věděla, že "tam si oddychnou až vypadne" ... ty prostě víš absolutně všechno, viď Měla by jsi dostat nějaké ocenění

-bello-
03. 04. 2018 00:30

travina
Buď tak laskavá a taky piš jen za sebe. Spousta lidí totiž nejsem já!

-bello-
03. 04. 2018 00:27

Hm, díky sportu křivdy ustojí.
Ježíšikriste, ta nejen, že hrát neumí, ta je i blbá.
Může mi říct, jak ve vrcholovém sportu ustála křivdu , když dřela jako mezek k závodům a pak jí rozhodčí / např.u ní v bruslení/ dal nižší až nejnižší známku jen proto, aby dostal svýho favorita na výsluní? To vydejchala ?Vrcholově jsem sportovala a vím, že tohle jen tak někdo nevydejchá! Na tom totiž sportovního nic není! Blbka Morávková plácá, aby byla důležitá!
Ostatně ona v té Růžovce nic vydejchávat nemusí, tam si oddychnou až vypadne ( jestli už nevypadla, protože já to nesleduju, tak nevím)

mord
04. 04. 2018 08:54

Jistě hloupá šmudlo ty nic nesledujes ale o všem žvanis ty jsi Brouku Pytlíku jen k politování

vigela
02. 04. 2018 19:03

Když ona je pořád taková "spisovná"... Na pořady s ní se nedívám.

ivoadler
02. 04. 2018 16:36

Jen jdi, Danuško, jdi. A hlavně se nezastavuj. Stejně tvé role jsou všechny na jedno brdo.

jajas
02. 04. 2018 16:15

Hlavně, aby už nelezla do žádných seriálů......je jí všude plno a národ to už fakt nebaví. Ať si uvádí hosty na nějakých menších, nejlépe oblastních nebo krajských nebo já nevím jakých TV. Potřebujeme si od ní oddechnout.....Pro mně už nehraje v žádných "rolích". Je tam prostě jako Morávková, ať už se její postava jmenuje jakkoliv......

travina
02. 04. 2018 18:21

jajas ... a ty jsi ten "národ"? Buď tak laskavá a piš jen za sebe. Spousta lidí má totiž na pí.Morávkovou (na rozdíl od tebe - ty národe) naprosto jiný názor

jajas
03. 04. 2018 16:07

Evidentně máš jiný názor než "národ". No a co kdybys taky napsala něco "za sebe" a nepsala všem tady, aby "psali za sebe", což je jediná tvoje reakce na příspěvky.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.