Akutní ohrožení Gotta, šlo o čas! Ivana andělem strážným | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Akutní ohrožení Gotta, šlo o čas! Ivana andělem strážným

Že byl o víkendu zpěvák převezen do špitálu už ví celá republika. Podle všeho ale za vším stojí rozhodný postoj jeho manželky Ivany Gottové (42), která neváhala ani vteřinu a včas nechala milovaného manžela dopravit na specializované oddělení nemocnice. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
20. 02. 2018 10:11

Andělem strážným Ivana bude, až striktně Karlovi zakáže jakékoliv koncertování.Má již svůj věk, těžkou nemoc za sebou, tak by se měl šetřit.Ale tady jde spíš o prachy. Ty jsou zlo.Vždy něco za něco.Snad mají dost, nebo né?
Jinak přeji panu Gottovi brzké uzdravení.

zdeniii
19. 02. 2018 20:14

Bože to jsou zas názory, no tak hlavně když to napsali v Haha, případně v Plesku a vsichni chytrý to tu hned řeší. 🙈🙉🙊

-bello-
20. 02. 2018 01:13

za předpokladu, že opakem chytrý je blbý, co tady řešíš ty ?

lobodzo
19. 02. 2018 20:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ellen
19. 02. 2018 17:50

Který exot novinářský,přišel na takový titul ???
Ivanka andělem strážným???
Jedině tak Lucifer !!!
Nebo zlatokopka Alibaba ...plus 40 koloušku !!!

Eskom
19. 02. 2018 17:07

Nemám ve zvyku kritizovat, ale podle jednoduchých počtů by Gott mohl být otcem, ne-li dědečkem své manželce. Jedná se zjevně o zlatokopku. Dokonce přišla do Kroměříže nabízet vystoupení Gotta, ale nepochodila, požadovala milion a tak hloupí nejsou. Tak odjela. Dívám se s despektem na všechny ty postarší umělce co si berou za ženu s takovým rozdílem věku a napadá mě jestli vůbec mají rozum, ale dobře jim tak!

ad-ga
19. 02. 2018 15:37

Vždyť je vystudovaná zdravotní sestra, však si ji taky proto vzal, aby se o něho starala. Charita ušetří.

robin5
19. 02. 2018 14:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ellen
19. 02. 2018 14:08

To je ten ....pravý anděl strážný ...Ivanka ??? Zlatokopka ....nic neumí...proto ho honí po plesech aby dědek zpíval ...Bohužel
již jeho éra skončila a měl by si uvědomit že zdraví je důležitější...
než prachy...!!!

jity
19. 02. 2018 13:48

Já té Ivaně vůbec nezávidím, pečovat o starého pána. Možná už bývá i nerudný, protože ho sužují nemoce. Holt je vždycky něco za něco, prachy a nejlepší léta života věnovat starému páprdovi a ještě být terčem bulváru, je mi ji spíše líto.

sugarbitter
19. 02. 2018 13:59

O závisti tu ale nic není. Žádný nemá ideální život a jen přízemní a méně inteligentní čověkk má závist v povědomí stále přítomnou ./ i když hodně často není co závidět/

Eskom
19. 02. 2018 17:11

Já ji nelituji, nikdo ji do toho nehnal, já se jen divím Gottovi, že si raději nepořídil placenou ošetřovatelku. Ty úpravy chlupy a baráku to už nedělá pro sebe a šelma umí počkat.

Ellen
19. 02. 2018 17:35

Jen,,ať si to čuza ....pitomá zlatokopka užije !!!
ze starým paprdou...co chtěla to má.!!!
Vždyť všechen majetek má v kapse !!!Tak ať se stará....
Až natáhne brka,pak si najde kolouška....!!!

ivanak
19. 02. 2018 13:11

Teda jeho písničky si ráda poslechnu,ale tyhle přiblblý keci jak milovaná jeho manžel­ka,vys­tudo­vaná zdravotní sestra rozhodla,že musí Kája do nemocnice.Proč na tohle kladete důraz,to nevím.Nikdy tu práci nevykonávala a její poznatky jsou úplně stejné,jako u jiných lidí.A o blízkého má každý strach,ne jen paní Gottová.

-bello-
19. 02. 2018 13:34

ivanak
Gottová byla jednu chvíli zaměstnaná myslím v Motole ( zapomněla jsem přesně kde), ale prý nosila mísy, stlala postele.Protivná prý nebyla , ale chytrá ani šikovná taky ne.Nepouštěli ji k jiné práci, tak frnkla do US stlát postele jako aupair tam .A tam asi hupla do postele starýmu ( už tehdy pro ni starýmu ) Douglasovi a byl z toho 2 letý vztah , který ta blbka uvádí dokonce ve svém sívíčku ! .O tom vztahu Douglase ale USA bulvár vůbec nic neví a nevěděl

mord
20. 02. 2018 03:03

Tys něco zapomněla šmudlo? ale o USA bulváru máš přehled viď bellmeku? raději zas něco vyzvracej z těch svých obrovských znalostí třeba něco o raketových motorech Brouku Pytlíku

-bello-
25. 02. 2018 11:58

mord
ano, mám obrovské znalosti.
Co máš ty ?
Nabídni ! Trolle !

zvonekdozahrady
19. 02. 2018 12:06

Anděl co ukazuje směr ke světlu na konci tunelu....

-bello-
19. 02. 2018 11:21

Kdyby si " Ivanka " ještě něco z té zdrávky, kterou prolezla s odřenýma ušima pamatovala, tak by ho nechala očkovat proti :
1) pneumokok ( žádoucí pro osoby nad 60 let věku )
2) VaxigripTetra.
Není pravda, že nemůže býtočkovaný, protože je oslabený rakovinou, v současné době je brán jako zdravý.Jenže on je posera a furt se o sebe strachuje a očkování se (myslím) bojí.

sugarbitter
19. 02. 2018 13:55

Dát se očkovat může jen zcela zdravý člověk, a když je rýma,nebo kašelL, TAK RADĚJI NE. Hodně lidí má z očkování obavy, protože při smogové situaci je oslabená imunita, a s tím i spojená rýma . éž se proto neočkuji.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.