Porod jako z hororu! Z Natalie (30) vytáhli miminko bez hlavy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Porod jako z hororu! Z Natalie (30) vytáhli miminko bez hlavy

Skutečně hororové Vánoce zažila Reina Natalia Valazquez z Buenos Aires. Zatímco si žena užívala slavnostní chvíle s rodinou, udělalo se jí špatně. Sanitka ji odvezla do nemocnice Juana Dominga Perona, kde lékaři rozhodli, že porod je nevyhnutelný. To ještě nikdo netušil, jaká tragédie se na porodním sále odehraje.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rezacek
24. 04. 2018 16:53

Hlavní je neztrácet hlavu.

nemocna
06. 01. 2018 18:34

Já jsem také doplatila kvůli takové krávě lékařce, že už to další lékaři nenapravili ani 12 operacemi a následky mám po celý život až je ze mě už ležák se stálými bolestmi, mít jí po ruce mučila bych jí at si vytrpí co musím trpět pořád já, jestli to budeš číst krávo debilní vzpomen si jak jsi zpackala v roce 1972 operaci slepého střeva v dětské nemocnici Brno, kvůli tobě trpím celý život!!!

lesni.vila.samecek
07. 01. 2018 00:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nemocna
06. 01. 2018 18:23

Lékaři si myslí že jsou nejchytřejší a většinou spackají co můžou, mělo by se brát zřetel co chce matka je to její tělo a její dítě, když chce císařem má se udělat císař at se do toho lékařům nechce jsou lenivý a to je práce navíc, takto tlačí na břicho a dítě zmrzačí, nebo usmrtí, nedivím se že chtějí ženy porodit doma když se tak v porodnicích chovají, co z toho že lékařku potrestají, vyhodit jí ihned at už nikomu dalšímu neublíží, každý rodí jinak někdo ihned a někdo hodiny, není to pásová výroba at je to hned a lékaři mají volno, zapomenou je to pro ně jen práce, ale matka se ted bude trápit po celý život, devět měsíců jej nosila těšila se a lékařka mu utrhla hlavičku, šílené

vfberan
06. 01. 2018 10:58

Za komančů rodit, byl taky horor. Zažila jsem to 2x (Podolí a Štvanice) a vrcholem byla interrupce v dnes již neexistující porodnici Praha 8 Na Štvanici. Je-li na netu pamětnice, tak pochopí.

karkulka_z_lesa
07. 01. 2018 10:15

rodila jsem taky na Stvanici, v roce 1975....Porod trval 3 dny & noci...az teprve po tom, kdy syn nemel srdecní zvuky a ja zkolabovala, udelali na rychlo císare....syn mel dlouho problemy, nastestí se ale vse prece jenom upravilo....

vfberan
07. 01. 2018 11:03

já tam rodila 1974, gratuluji, že vše dopadlo dobře, zdravím

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.