Sexy Čvančarová (38) ukázala bříško: Pravda o jejím těhotenství! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Sexy Čvančarová (38) ukázala bříško: Pravda o jejím těhotenství!

Herečka Jitka Čvančarová o druhém dítěti s Petrem Čadkem mluví už dlouho. Vzhledem k tomu, že nikdy nepatřila k nejštíhlejším. Vedou se spekulace na toto téma poměrně často. Zvlášť od té doby, co herečka před rokem potratila. Jak to tedy je?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

paralenka
09. 12. 2017 19:12

Krásné bříško? Sorry, ale má nadváhu, která jí fakt nesluší. Píšete o ní "v rukavičkách", zatímco o jiných, a hlavně opravdu těhotných ženách, si občas přečtu vulgární vyjádření, že mají buben. Tak to mě vždycky vytočí! Myslím, že od narození dcery už dávno s tloušťkou mohla něco udělat! A čím je tahle prázdná nádoba pro bulvár tak zajímavá? Od jejích výroků před minulou prezidentskou volbou ji pokládám za hloupou ženskou.

jity
10. 12. 2017 09:41

paralenko máte pravdu, to mohla se sebou něco udělat, ale musí chtít ona, my ji nemůžeme mluvit do života, je to její věc. Jinak to, že si kopla do prezidenta Zemana je možná důvod, že o ní píší tak opatrně. Jen kdyby se někdo přiznal, že ho volil, ten by to schytal. Zkrátka pražská kavárna, nebo-li žumpa blbů.

jity
09. 12. 2017 13:17

Četla jsem příspěvek a zjistila jsem, že na Čvančarové nezůstala nit suchá. No nic každý jsme nějaký, kde je psáno, že každá herečka musí být štíhlá a krásná. Já ji sice nemusím, ale holt bude hrát ty kredenciozní ženy, vždyť i to je život.

-bello-
10. 12. 2017 01:03

jity
nezdá se mi, že by chtěla hrát kredence .Cpe se jinam.

-bello-
09. 12. 2017 12:24

Ona nemá vkus tak, jak Žilková.
Oblíkají ji jak maškaru.Jednou je udělaná , záživná a její rozteklost , pokud není sešněrovaná korzetem není, opakuji není sexy.Jen pro úchyly možná ano. A jinak to nazvat nelze.Tedy proč nosí šaty upnutý až po bradu,když v nich vypadá jak sud střenýho prachu a proč chodí na druhou stranu v šatech s výstřihem do pasu a budí pozornost, ale blbou já nechápu!
Nej nej šatečky ovšem jsou ty její červené s kotníkovými botkami, co zdůrazňují její svalnatá lejtka a pak šedomodré šatky ke krku módní značky , který vypadají jak plášť uklízečky Českých drah .
http­s://ww­w.su­per.cz­/392232-nejobjemnejsi-hrudnik-ceskeho-soubyznysu-cvancarova-povislymi-nadry-poutala-pozornost.html

mord
09. 12. 2017 15:45

ukaž svou fotku užvaněný bellmeku ať se pobavíme ty hloupá uklízečko

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.