Kdo se pokusil zavraždit kadeřnici v Hořicích? Nečesaný zproštěn viny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 29. ledna 2022

Svátek slaví Zdislava, zítra Robin

Kdo se pokusil zavraždit kadeřnici v Hořicích? Nečesaný zproštěn viny!

Zproštěn viny! Takový verdikt si včera u soudu vyslechl Lukáš Nečesaný (25) obžalovaný z pokusu o vraždu kadeřnice Ludmily B. v Hořicích na Jičínsku. Dvakrát byl přitom odsouzen ke 13 letům vězení.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pokrok
22. 03. 2018 11:00

Předkládám důvody které svědčí o Nečesaného vině
z brutálního napadení kadeřnice:
1. Nečesaný dobře věděl že kadeřnice zavírá v17 hod takže dvě minuty před zavřením se stříhat určitě nešel, navíc když jeho babička stříhat umí ! A pak drogy se nedávají zadarmo !
2. V době jeho vstupu do kadeřnictví - byly již klíče od hlavního vchodu v zámku a kadeřnice byla nachystána k odchodu! Nečesaný věděl, že nikdo již do kadeřnictví nevstoupí a tak zamkl dveře
3.Když kadeřnice uslyšela že někdo vešel - šla se podívat do chodbičky a byla tak TVÁŘÍ v TVÁŘ útočníkovi, kterého se ptala co chceš ?
Nic neřekl jen se usmál
a z pod zad vytáhl basebalovou pálku s břízovou rukojetí kterou si spletla s rozpůleným březovým polenem a začal ji třískat hlava - nehlava - což dokazují její polámané nehty, když si rukama chránila svou hlavu .
Kdyby to bylo rozpůlené poleno - musely by se najít nějaké třísky či úlomky,- ale ty se nikde nenašly - pouze miniaturní částice na hlavě poškozené
4. Když kadeřnice po několika ranách upadla na zem - Nečesaný měl zato že je mrtvá a navštívil její kabelku na které byly zjištěny jeho pachové stopy, stejně jako na vypínači - vedle kterého byla stopa od krve kadeřnice .
5. Že Nečesaný s pálkou "pracoval " na hlavě kadeřnice v kožených rukavicích dokazuje to, proč si druhý den své RUKAVICE hned USCHOVAL u svého kamaráda - který to dosvědčil ve své výpovědi s tím, že mu Nečesaný řekl, že mu rukavice v kapsách překážely ! Že by doma na ně neměl místo ?
Víme, že se nenašly žádné otisky jeho bot a je jisté, že když Nečesaný kadeřnici třískal - že nelítal ve vzduchu !
Na zemi po celém kadeřnictví musely být otisky jeho bot takže vzal všechny hadry a otisky bot těmito hadry -kdy měl na rukou své kožené rukavice - pak setřel až k hlavnímu vchodu - což dokazuje i foto
Rukavice musely být od krve kadeřnice ! Pak zamkl dveře,zbavil se klíčů šel domů a druhý den si rukavice, šel uschovat ke kamarádovi ! Pokračuji :

pokrok
22. 03. 2018 11:11

Kdyby Nečesaný kadeřnici neztřískal a jak říkal odešel , pak by kadeřnice hned po jeho odchodu zavřela a odešla domů což se nestalo - zůstala ležet v kaluži krve
6. Víme že Nečesaný se na popud své matky šel přihlásil na policii jako "zákazník" protože matce bylo jasné , že by na něj stejně přišli- protože po sobě zanechal hodně pachových stop, byl viděn a jak sám Nečesaný řekl - tak kadeřnice již zavírala.
Takže Nečesaný byl poslední koho viděla a kterého po svém uzdravení - poznala a jako pachatele i označila !!!
Copak sama oběť která svého pachatele pozná,-
není tím nejdůležitějším svědkem ?
A kadeřnice jak víme - ta neměla vůbec důvod proč lhát
a ani si vymýšlet !
Že Nečesaný bral drogy a měl agresivní povahu - to sdělili i jeho spolužáci . Brutální útok - kdy szřískal kamaráda až tak,- že ten upadl na zem a kdy už se nemohl bránit - tak jej Nečesaný ještě kopal do ledvin,- což šokovalo jeho kamaráda který byl svědkem tohoto brutálního útoku !Toto viděl a vypověděl sám svědek, u kterého si Nečesaný uschoval rukavice!
7. Svědkyně která telefonovala a dívala se směrem ke kadeřnictví vypověděla, že tam vstoupil mladý muž , - který neměl na zádech batoh zn NIKE , jen bundu do pasu - ale kterého už neviděla z kadeřnictví vycházet.
8. S batohem NIKE Nečesaný do kadeřnictví vstoupit nemohl , protože když Nečesaný šel od učitele angličtiny přímo do kadeřnictví - tak učitel vypověděl, že měl jen koženou tašku přes rameno, koženou bundu pod pás a že u něho nikdy žádný batoh zn. NIKE ani neviděl !
Je jasné, že batoh s výraznou značkou NIKE - měl znevěrohodnit výpověď telefonující svědkyně - protože kdyby jej skutečně měl, nemohla by batoh přehédnout !
Jeho výmysl s batohem který na zádech neměl,- je to stejné jako s flaušovým kabátem který měl mít v té době rovněž na sobě - což mu "potvrdila " i jeho babička ,
Pokračuji:

pokrok
22. 03. 2018 11:27

Copak již nemohu dokončit své sdělení k případu Nečesaného ?

pokrok
22. 03. 2018 11:42

vypadá to , že pokračovat nelze. Že by cenzura ?

hejpockej
22. 11. 2017 03:32

ceska "spravedlnost" ma dlouhe prsty, ze? Takze vraha z toho prachaty rodice vysekali, a my obcane si to nechame libit? Me tohle nekdo udelat matce nebo komukoliv z rodiny, tak smejda podobnym zpusobem aspon prizabiju, oci vydlabu a hlavne uriznout mu pindourka, aby se zlo dal nemnozilo, a jeho rodice se muzou treba posr*t, nic by s tim neudelali. Na hruby pytel hruba zaplata, tak to ma byt. Lidi maji vzit spravedlnost do vlastnich rukou, kdyz to jinak nejde, a bylo by po bordelu.

havran2
21. 11. 2017 13:20

Naše soudy jsou úplně na h.o.v.n.o. Ještě zprostí viny jeho papínka co nakradl miliony v nemocnici ! ! !

6010
21. 11. 2017 12:34

Jo, tak ono se dá manipulovat s pachovými stopami? A kdo by na tom měl zájem? Ta kadeřnice byla ráda, že je ráda, ta byla v nemocnici a kdo jiný měl možnost tam ty pachové stopy rozmístit?Podle mne je Nečesaný takový grázl, že to nemá obdoby.Přišel tam, omrkl situaci.Zajímalo by mne, zda v té době byl vůbec zralý na ostříhání.Když mu kadeřnice oznámila,že zavírá, věděl, že již nikdo nepřijde a že bude mít tržbu.Byl v té době feťák, vyhozený z domu rodičů.Kadeřnice ho iden­tifi­kova­la.Je­žíš, víc by pro mne jiných důkazů nebylo třeba, být soudcem.Ale peníze jeho "seriózního" tatíka psychopata, ty holt dělají divy. Ještě že se zde pořád odvolává paní prokurátorka.Moc jí fandím a obdivuji ji, že se nenechala rodinou Nečesaných zastrašit.Pro mne je to hrdinka.

majojo
21. 11. 2017 08:34

Tak dlouho se platilo, až se to uplatilo. A teď budeme rodince Nečesaných platit všichni, protože oni si to líbit nenechají a budou žádat odškodnění. Jediné, co jim přeji, je, aby to zmetek udělal novu, z toho už s nevykecá. Věčně ho neuhlídají.

6010
21. 11. 2017 12:38

Pokud se to tomu grázlovi povede a bude zproštěn pravomocně viny, tak dostane odškodnění, za všechny ty "útrapy", že mu to budeme všichni závidět a on již nebude mít důvod udělat takovou věc znovu.Bude v balíku z našich daní.

hejpockej
22. 11. 2017 03:34

jeden dobry clovek rekl, kdyz uz mam z tohodle sveta odejit, tak vezmu sebou aspon par smejdu, at je na svete slusnym lidem lip.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.