Krainová to schytala od mámy: Kvůli dětem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Krainová to schytala od mámy: Kvůli dětem!

Simona Krainová se s jídlem opravdu nepárala. Až když její synové byli větší, modelka se učila vařit. Dětem totiž nejdříve dávala jen přesnídávky a pak dokonce konzervy! Až její maminka řekla dost, a Simona se tak musela naučit otáčet u plotny.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

auslak
26. 12. 2017 13:40

ještě větší bl.bka než jsme si mysleli , jí už nepřekoná ani cvičená opice
možná , že časem přizná , je tááák krásná (když se pořádně namaluje a tělo naplní silikonem a botoxem) od přirození

delphina
26. 12. 2017 13:15

Proč se v diskuzi tak rozčilujete? Vyrazila do světa jako velmi mladá,vsadila na tuto kartu ,její volba...Vydělala a vydělává víc peněz než většina z nás dohromady.Po nikom nic nechce.Rodinu stihla založit a to,že to řekla na plnou pusu a snaží se svoje slabé stránky vylepšit,je jí jen ku cti.­...Tak­že,přá­telé,­klid­....Je to její způsob života a nikomu ho nevnucuje.

aveneta
26. 12. 2017 10:22

Názory jsou různé.....pravda, že vydělává na svém vzhledu, do kterého musí hodně investovat...je to její živobytí. No, je to trochu o klamání lidí, protože běžná žena nemá na to se takto udržovat pomocí všech kosmetických technik a proto taková ta přirozená krása, byť normálně stárnoucí je ten nejvyšší level....

-bello-
26. 12. 2017 11:57

aveneta
kristepane, dyť je jí 40 let ( nebo kolik). O jakým stárnutí tady je řeč ? ! Krainová je hezká ženská, jen by měla mít větší nos.Z našich se mi líbí nejvíc.Nepřijatelné zjevem jsou pro mě Verešová ( ale ta není naše, to je Slovena ) a nepřijatelná je babizna Maxová.

aidina
25. 12. 2017 22:54

Ona je opravdu úplně vypatlaná.Co taky chtít po blbce se základním vzděláním.To je tedy matka, hlavně že ze sebe dělá hogo foto.Divim se, že ještě Vágner nechcíp hlady, asi se stravuje po hospodách.A krása ji taky pomalu uvadá.Tak co teď s ní, když nic neumí.Nechci se nějak chlubit, ale jsem stejně stará jako ona,nikdy jsem nebyla na kosmetice ani na žádném zákroku a troufnu si říct, že vypadám líp než ona,a hlavně něco umím a nemám v palici nasráno.😞

Otto_Eisenbieger
26. 12. 2017 00:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
26. 12. 2017 11:53

aidina
Fajn, jen pozn. : vyšší level si odpustí slova jako " nasrá.no ", protože tím pádem sebehodnocení jak " umí " háže pod stůl

lesni.vila.samecek
25. 12. 2017 22:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.