Zákaz pití alkoholu na veřejnosti v centru Prahy: Obrovské pokuty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zákaz pití alkoholu na veřejnosti v centru Prahy: Obrovské pokuty!

Teplý svařák, orosené pivo či jiné »alko« už si jen tak při procházce centrem Prahy nedopřejete. Od začátku nového roku to totiž nejspíš zakáže nová vyhláška. Při porušení můžete dostat až desetitisícovou pokutu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
02. 11. 2017 10:06

Pardon, vše je jinak.Nedostanu jitrnici od souseda, protože nejsem příbuzná, jsem cizí člověk a pro ty platí stále stejná pravidla.Kdybych byla sešvagřená, či jinak v příbuzenské linii, tak bych jí dostala, ale takto nedostanu nic.Ach jo.Příště musím číst článek pořádně, zbytečná radost.

6010
02. 11. 2017 09:58

Ten zákaz pití alkoholu na veřejnosti mne nijak netrápí, moc nepiji.Ale to, že konečně dostanu jitrnici ze zabíjačky od souseda a nikdo kvůli tomu nebude potrestán, tak to mne potěšilo.Takový zákon musel vymyslet člověk, asi nějaký Benda.A že těch Bendů tam je.

georg7
02. 11. 2017 08:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.