Mladík (†20) spadl ze soklu bývalého Stalinova pomníku: Smrt pod kyvadlem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. září 2022

Svátek slaví Michal, zítra Jeroným

Mladík (†20) spadl ze soklu bývalého Stalinova pomníku: Smrt pod kyvadlem!

Odměřuje čas... na lásku, život i smrt! Ze zdi u metronomu na pražské Letné se v pátek večer zřítil Slovák (†20). Spadl z 10metrové výšky na hlavu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
29. 10. 2017 12:33

Původní barva byla cihlová, pak metronom nějaký estét z Magistrátu nechal nabarvit na zeleno, protesty nebraly konce, tak to nabravili do ruda. K původní cihlové to má daleko ! a je to strašný dál !
Další estéti z Magistrátu povolili pod Metronomem rozložit plátěný lehátka, otevřít bungr s hospodou s repráky řvoucími široko daleko.
Aby toho nebylo málo , tak těsně do výhledu na Prahu dal další magisterský úředník souhlas s promítacím plátnem obřích rozměrů, takže tam trčí kovová kontrukce.A aby toho bylo ještě víc , jsou tam záchody u bungru tak, že jedny jsou obrovská dřevěná bopuda na muřích schůdkách a kousek opodál TOY rudé barvy v počtu dobře 5 ks, obé vyvedené tak, že smrdí a brání výhledu dolů na Prahu..
.Nahoře u kyvadla jsou kluci skejťáci, kteří jsou úžasní a umí a patří tam .Uklízí po turistech skla a střepy a vajgly a modlí se, aby jim tam nikdo z Magistrátu tu jejich plochu nerenovoval a neudělal z toho další turistický candrbál
Ožralých cizinců na ochozu je hodně a denně tam chlastaj.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.