Bojovník proti komunistům Josef Mašín (85): Ničeho nelituji...Měl jsem toho udělat víc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Bojovník proti komunistům Josef Mašín (85): Ničeho nelituji...Měl jsem toho udělat víc!

Národní hrdinové, nebo bezcitní vrazi? O Josefu (85) a Ctiradu (†81) Mašínových se už roky vedou diskuze. Své činy se po letech snaží obhájit mladší z bratrů Josef.   
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

adilka@...
06. 12. 2017 01:28

přemýšlejte co píšete ?? Vrazi nejsou............

pemek
15. 10. 2017 22:20

Štve mě současná politika a kapitalismus. A za všechno můžou banky, peníze. Zítra vlítnu do bankovní pobočky a postřílím tam pokladní a všechny za přepážkama, vrátného podříznu. Budu holt bojovat ve 4. odboji, za blaho lidu. Tak kdo o mě natočí GEN???

lokii
15. 10. 2017 15:55

Nejak mi unika, co vubec udelali a ceho chteli udelat vic - povrazdit vic lidi na uteku.
Jejich otec byl hrdina, ale tohle byly jen ucelove vrazdy s cilem opustit republiku - co vybojovali? akorat zpusobovali bolest lidem, kterym zabili jejich blizni.

cotonice
15. 10. 2017 15:19

Ten , kdo natočil Gen o Mašínech, je zrovna takový *** jako oni !!! Jak může někdo zabít 10 nevinných lidí a ještě se tím chlubit , a žvanit , že to dělal pro blaho lidu a tím bojoval proti komunismu !!! Copak účetní , policajti nekonali svou povinnost ? Mašínové jsou obyčejní hnusní vrazi !!! Víte, ono člověka zastřelit je veliký psychický problém , natož ho vědomě podřezat !!! To může udělat jedině bezcitný ,krutý hajzl,který by za to měl dostat provaz! Zabíjet lidi jenom proto, že já něco chci a chci toho dosáhnout , tím že připravím o život 10 lidí, může jenom vrah !!!

georg7
15. 10. 2017 12:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

cotonice
15. 10. 2017 15:21

No já doufám , že chcípne , co nejdřív !!! Když už mu prošla desetinásobná vražda !!!!

adilka@...
06. 12. 2017 01:32

přehá­níte­....­...kd­yby němci tátu nezabili,bylo by vše jinak,co udělali komunisti s jejich maminkou?? Vy souhlasíte s 50létama

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.