Z Tuniska si přivezla manžela: Ten ji bil, aby chodila zahalená! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Z Tuniska si přivezla manžela: Ten ji bil, aby chodila zahalená!

Bití, zákaz nošení uplého oblečení, omezení styku s přáteli. To vše trpěla svému manželovi El Grabovi A. (32) z Tuniska jeho manželka Renata z Ostravy. V červnu už to nevydržela a udala ho, tyran skončil ve vazbě.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kaluze
29. 09. 2017 22:09

je smutné,ze se jeste stále najdou hloupé zeny,které na takovou láslku nalítnou a pritom se o tom varuje kde sedá at si dají zensky pozor a nenechají se na dovolené oblbovat...tyhle ***amoti chtejí jen papíry,aby se mohli dostat do Evropy.a nikdy se nezmení,nechají se zivit od hloupy zensky .udelají z nich otrokyne a nakonec jim utecou i s detma zpátky do jejich zeme.

ellenic
28. 09. 2017 15:44

To si dělá legraci, on ji mlátí a ponižuje a ona mu dá další šanci . Neskutečné, z Tunisu bych si přivezla raději pěkné kabelky , než takového chlapa .

hejhej
28. 09. 2017 14:06

Do toho zjeva se zamilovala ???
Hadry na hlavách a obličeji není žádný symbol násilníckého muslimského náboženství - mají půlměsíc. Jde o středověké primitivní způsoby ponižování žen a zároveň krytí modřin.
Ti pololidé mají v mozku sra.čku a hloupé ženské se s nimi vdávají a mají děti.

-bello-
28. 09. 2017 11:49

Už si koupila burku ?
Byla jsem si včera Na příkopech v ZARA koupit kabát.Tyhle s burkama tam prolouvaly mezi regály v hojném počtu.Vidět pohromadě tolik černých pytlů s dírami pro oči , kdy nevíte co je uvnitř bylo dost děsivý. Bylo to pozdě večer a byla jsem ráda, že jsem vypadla.Jsou všude a rojí ven se večerem.Jestli nás nová vláda neuchríní před Macronem a Merkelovou, je s námi ámen.Praha je malá.Kdyby měla dopadnout , jak ta špína Paříž a celá všivá Francie, líp je emigrovat taky.

hejpockej
28. 09. 2017 11:18

doufejme, ze ji ten *** zabije nebo vyleje kyselinu do ksichtu... skoda ji nebude a *** udela jen dobre

marlen5
27. 09. 2017 13:19

Nechce se mi věřit, že by ještě mohla některá z turistických nevěst věřit, že se její manžel změní, nebo dokonce polepší. Je zcela její věc, pokud se nechá řezat sama, ale ona má dceru z předchozího vztahu a syna s tím miloučkým popleteným importovaným Tunisanem. Skutečně nechápe, v jakém nebezpečí je její dcera? Jak k tomu chudák přijde, že matka je ochotná snášet chování násilnického manžela a vystavuje reálnému nebezpečí svou dceru? Ten chlápek se nezmění, leda k horšímu...tak holka, nech si poradit: Vezmi děti, nohy na ramena a pryč od něj.!!!!!

gurke
27. 09. 2017 12:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.