Zedníčka vyrazili z telky! Má v tom prsty Musil? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zedníčka vyrazili z telky! Má v tom prsty Musil?

Škatulata, hejbejte se v přímém televizním přenosu. Pavel Zedníček (67) dostal už podruhé padáka z TV Barrandov. Jeho pořad Kurňa, co to je? opět končí. „Nechci to komentovat,“ řekl deníku Aha! herec a moderátor.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
24. 08. 2017 09:58

.... no nakonec , Zedníček (67) je v důchodovém věku, tak by už mohl taky skončit ! Ještě pořád objíždí spolu s Paulovou po republice s nějakou trapárnou tak vo co jde ?
... všichni staří se drží zubama nechtama těch svých koryt a dobrovolně se jich nepustí .

vilda696
24. 08. 2017 07:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zindula
24. 08. 2017 07:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bursik
23. 08. 2017 17:06

cibulka afektovany nenazrany v muzu dal si rika o jidlo a olizuji si prsty s Heidi jak paplou jednohubky a chytaji dalsi do tech pracek !!! A jak rika babkam 80+ stelinko atd a smeje se jak zajic A ten prisluhovac potrhly Zednicek kamarad kliky Bolek,Bartoska jak je mozne ze tyhle nuly se dostali do skol v Brne o kterych ostatni jen snili ***dny nosac skret maly to je figura tak do jazzu a ne kina.S tou babou Pavlovou jezdi s divadlem fuj ***dni oba nacpou se do tV ,filmu divadla i serialu kdo se ma na ne koukat desetileti -hrabosi

slecnadashwoodova
23. 08. 2017 16:54

program nebezpecne vztahy je nechutny ako cely musil, hnus, kurna co to je bol vyborny zabavny program, strcte si toho musila aj s cibulkom do ....

jana54
23. 08. 2017 15:25

Tak třeba Vás zase začnou někdy vysílat, pane Zedníčku. Ale hrozně by mě zajímalo, proč jste vždycky říkal Pantolína namísto Pantomima!

vigela
23. 08. 2017 15:20

"Kurňu" nesleduji, A. Cibulku už nemůžu ani vidět a ze Sousedů mi naskakuje kopřivka, jen když slyším tu příšernou "píseň". Pohled na herce mě odrazuje definitivně.

bac-bum-bac
23. 08. 2017 12:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
23. 08. 2017 11:09

Pořad Kurňa co to je byl takový řekněme průměrný relax třeba u žehlení, ale dalo se to vidět. Bohužel je teď na Barandově "přemusilováno" on by nebyl špatný moderátor, ale cítí s jeho pořadů Nebezpečné vztahy tu komediální hranost...vše dopředu připravené a tak jeho "údivy" působí žoviálně a nepřirozeně. Seriál Sousedé mě tedy nezaujal....to už je lepší ona doktorka Kellerová

kuberpidy
23. 08. 2017 09:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

drobek7
23. 08. 2017 09:21

Že jsou na TV Barrandov hodně homosexuálové, to mi skutečně nevadí, ale vadí mi, že téměř všechny pořady - Nebezpečné vztahy, Aféry, Život na houpačce a i ty Soudní síně jsou všechny na jedno brdo! Dá se na to koukat párkrát, pak už ne. Na Aféry skutečně jen jednou a dost! Jistě, každému se líbí něco jiného.... Ale to, co předvádí Aleš Cibulka v pořadu Můžu dál?, jak každému vleze do hrnců a už je lačnej po jídle nebo pití, to je skutečně nechutné! Jeho pořad Sejdeme se na Cibulce jsem mívala ráda, ale teď? A v tom cirkusáckém oblečku v Roztoč to? Nedá se na to koukat! A seriál Sousedé? To mi také přijde děsné! Ač nemusím Kateřinu Brožovou, líbil se mi seriál Doktorka Kellerová....

reiner
23. 08. 2017 10:09

drobek7 - mluvíte mi z duše - pod všechno bych se stopro podepsala. Co si v těch Vztazích Musil někdy dovolí, je přes čáru. Začíná se mi silně zajídat. Ozubeného Cibulku přepínám a Sousedy s těmi neherci jsem ze zvědavosti zhlédla sotva do poloviny a nikdy víc ....

Ewwa
23. 08. 2017 10:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
23. 08. 2017 15:25

máte 100% pravdu..soukromá televize a nic tam jenom dělají z lidi blbce

ph6633
23. 08. 2017 08:45

Tv Barrandov spěje ke dnu sledovanosti. Stal se z ní rodinný podnik sestavený z milenců a homosexuálů, kteří se touto úchylkou veřejně chlubí, co to je za dobu ???
Musila jsem dřív měla docela ráda, ale to, co předvádí teď se svým manželem, je víc než trapné !!! Taťka vychovávající psy a stále ubrečená "mamka". Bože, kam ten svět spěje ? Hnus !!!

bursik
23. 08. 2017 08:37

mozne je pouze v cz aby zpevacky zpivaly 40 let jednu pisen a to je zivi, prasneny zedni­cek,bu­bilko­va,u­lepe­ny slizon afektovany vyzirka cibulka a jakysi musil neda se koukat na nic.Brozova si dava ***y do TV anebo jeste vetsi kravky jak je ona

rosi12
23. 08. 2017 08:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kajman1
23. 08. 2017 07:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zindula
23. 08. 2017 07:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zadnice
23. 08. 2017 07:05

Oblíbenec Musila Cibulka? V čem spočívá ta "oblíbenost"? Asi hlavně ve 4%.
Pavel Zedníček dobrý, Cibulka také, ale Musil?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.