Bláznivý pokus má zbavit lidi strachu: Před žraloky se řízl do zápěstí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Bláznivý pokus má zbavit lidi strachu: Před žraloky se řízl do zápěstí!

O žralocích se říká, že člověka vycítí podle jediné kapky krve a zraněný jedinec to má v tu chvíli spočítané... Podle experta na obávané mořské predátory Skylera Thomase je to ale čirý nesmysl. A aby to dokázal, učinil pokus »na vlastní kůži«!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5556238
27. 11. 2021 00:38

Tohle má být expert? Já jednou si odřel ruku o skálu, a když jsem krvavé zranění ponořil do moře, tak pak se začali dít věci. Ale já v té době byl malé dítě, asi zhruba deset let plus mínus. I když umřel někdo jiný než já, asi vím, jaké to je být zabíjen bílým žralokem. To si člověk plave, a najednou zničehonic se prudce ocitne pod vodou. Přitom ten žralok za tu nohu zatáhne na to jaké má zuby docela něžně, takže ještě žádné zranění se nekoná. Ani nechápu jak je to možné, když má tak ostré zuby. Každopádně už je velmi nepříjemné, že se člověk dusí. Hned na to žralok chytne člověka do čelistí, a začne s ním třást. U toho je možné si všimnout, jak se mu střídají oči z bílých na černé. To ještě nebolí. Pak přijde velice intenzivní bolest, ovšem krátká, a to už je člověk na dvě poloviny. Zajímavé je, že jak horní polovina bezvládně klesá ke dnu, člověk si to ještě uvědomuje. A ta ryba si ještě nedá pokoj, a ještě to docela zabolí, i když už smrt přijde brzy. Jestli tohle někdo nechce zažít, tak nedoporučuji s krvavým zraněním do moře.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.