Ivana Gottová už to sama nedává: Povolala odborníka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Ivana Gottová už to sama nedává: Povolala odborníka!

Po častých módních přešlapech, kterých se Ivana dopustila, se rozhodla, že si po vzoru svého manžela najme pomocníka. Tím pomocníkem se stal úspěšný módní stylista!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

klara23_
31. 07. 2017 17:22

HAHAHA...uspesny modni stylista!...tak Gotova opet ukazala ze je opravdu hodne hloupoucka bytost, mentalne i celkovou urovní venkovska křupanka, protoze vybrat si za stylistu takovou nulu, to jen podpori tu slamu co ji kouka odevsad. Co dela vubec českého stylistu stylistou? ze je to buzna, ktera ma rada hadry a drahy kousky a vymeta zdejsi ubohy malomestsky kramy? (protoze nic jinyho neumi a pracovat se mu nechce?) asi jo. pak to nabizi pseudocelebritam typu Gottovy slapky?? tak pak jo pak je to "takystylista" presne pro ni ! jeste ze nas o tého zprave informoval nejaky redaktor-buzikamos obou hnvezd, jak bysme byli ochuzeni!

eisenbieger
31. 07. 2017 09:31

nekdo ji ale pravidelne aspon jednou tydne vymrdava , to ona potrebuje ve ctyriceti ,votom zadna pac starej uz nemuze ...takze ten vyvolenej se na ni tesi o tom taky zadna pac vi ze je vyvolenej hrebec je ten nejlepsi , to pak brko brni

lambrika
31. 07. 2017 07:18

a co ještě tak veledůležitého dělá , když chudák nestíhá ani si kupovat šaty . . . další kobyla co dře jak kůň

bernadette
31. 07. 2017 03:44

Obávám se, že jí to moc nepomůže. Potřebovala by hlavně poradce na to, jak se tvářit, aby nevypadala tak umělá. Nikdy nebude elegantní ani dáma, nemá to prostě v krvi. Prachy nepomůžou.

kajman1
30. 07. 2017 20:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kuberpidy
30. 07. 2017 19:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lambrika
31. 07. 2017 07:14

to je škola : U JAK jsem se lekla a už mám titul

majojo
30. 07. 2017 16:54

A co takhle si seřídit čočky, aby furt nevypadala, že šilhá? A co kadeřník, toho by Kája nezaplatil?

-bello-
30. 07. 2017 13:55

Všíííí silou mi moje já říkalo, " nepouštěj si to video " , kde je Gottka na nějaký svatbě.Ale pustila jsem.Patku si tam honí zbytečně, kdyby nebyla jak stroj s nacvičenými proslovy, spontánně by přerušila, patku okomentovala strčila za ucho, příp. si půjčila sponku! Beata Rajská n e m y s l í vážně ty šaty dýlky od půl lýtka ke kotníku a k tomu křápy barvy průjmu .
Gottovou neoblíkne nikdo, asi tak jak Žilkovou.Ty dvě nedávaj nejen módu, ty toho nedávají mnoho ...
Chrástek ?Za jak dlouho ho vykopne?!Gott je v módě namydlenej, jak ta jeho Ivana.
Normální je pro mě , že člověk orientaci jiných neřeší.Bere to normálně a nikoho kvůli tomu, že zrovna není heterák neznevažuje !

mord
30. 07. 2017 14:01

Ale ty pořád řešís životy lidi kteří tě mají kompletně u zadele hloupá nulo bellmeku

zvonekdozahrady
30. 07. 2017 13:13

I kdyby měla deset stylistů pořád to bude nenažraná žirafa s koňskou hlavou.

robin5
30. 07. 2017 13:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 07. 2017 17:11

robin5
ona není kostnatá.Má široké boky, placatý zadek a břicho vypouklé.Co je na tom kostnatého?Ona je neforemná Za dobu, co je s Mistrem Kájou je o 100 % vizuálně vylepšená, původní umaštěná bruneta.
Mentálně je vylepšená taky.Koupila si na UJAK titul Bc. Její bakalářskou práci nenajdeš, ale vedoucího jí dělal ekonom !!! z NDR a hodnotil její téma : Vliv násilí v TV na dětskou psychiku.
Minimálně bych čekala, že UJAK zajistí aspoň na oko dětského psychologa.Ale ani to ne!
Jo jo, tituly se tam dávají i přes telefon, ale VŠ tituly už nesmí!

kajman1
30. 07. 2017 20:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DutchSchulz
30. 07. 2017 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.