Gott je nemocný, zrušil koncert! Víme, co se děje... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Gott je nemocný, zrušil koncert! Víme, co se děje...

Na benefičním koncertu na Slovensku měl zítra vystoupit Karel Gott, ale nevystoupí. Pořadatel akce v Ladcích tvrdí, že Mistr je hospitalizován. Aneta Stolzová tuto informaci popřela, ale potvrdila, že Gott skutečně má zdravotní obtíže. Co mu tedy je?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sugarbitter
09. 06. 2017 14:22

Všechno je jinak, jak informuje jedno staré-známé moudro. Ale stejně si někteří myslí, že snědli všechnu moudrost světa. Karlovi asi nebylo pomoci, jelikož od přírody je l naprogramován tak, aby zpíval do své smrti. Měl ale tušitt, že zvládnout vše na výbornou prostě ani nejde,jelikož tací se nerodí.Pokud někdo tvrdí opak, tak podvádí. Vždy je někde něco, co člověk nezvládne,když je v něčem přehnaně horlivý, a tak někde musí šidit / a to i své bližní/
Tohle je tedy tak, jak to i být muselo,a pokud nějaká kritika, tak měla kdyžtak přijít o mnoho let dříve, teď se na ni vykašlete.

arnostarno...@...
08. 06. 2017 15:00

Opravdu je to senilní člověk
nechápu proč nám ho neustále
strkáte pod čumák to je jako
s tou bartoškou dokola a dokola
až ji a ted budou mít lidi pný zuby
což se asi už stalo..
co je naněm tak hezkého
že ho podstrkuje te lidem
vždyt je to starý chlap k terej už pro
nikoho nic neznamená a nikdy neznamenal
jen to že zpíval ale to není sám těch lidí je víc
a nikdo o sobě nedává vědět jako ten to stařešina
dost přestante trapné apokud má zem,řít tak at zemře stejně ho nic nezachrání rakovina je rakovina a přebyteční a nemocní stouto
nemocí nemaj šanci KONEC /ENDE/

klara23_
07. 06. 2017 14:25

TRAPNÉ je predevsim nekonecné lhani a mlžení p.Gotta, jeho štět..Ivany, mluvní Stolzove, i BUHVIPROC bulvarnich medií....kdo ma aspon trochu selskeho rozumu (ti stastnejsi mozna i informace) tak vi, ze jedine pravdive slovo je zde METASTAZE, presneji JSOU, nepruchodnost strev? prelozeno zasazena streva, dýchací problemy? prelozeno zasazeny plíce­....­.NEZAS­LOUŽÍ SI KONEČNĚ FANOUŠCI MISTRA I ČTENÁŘI JINAK OTRLÝCH MÉDIÍ ZNÁT PRAVDU?? Co je to za trapnou českou vlastnost že o něčem se nesmí mluvit !? ač všichní ví oč jde??

ararat
06. 06. 2017 17:33

nic proti němu,ale už je to únavné,Gotte měl bys skončit,z tím,nebo pudeš a už se nevrátíš

domino22
05. 06. 2017 15:08

Pane Gotte, my víme že zpívání je Váš život... zpíváte krásně a nikdo Vás asi nedokáže nahradit... ale, měl byste být trochu soudný a zamyslet se nad sebou.... nebo chcete umřít na jevišti jako věra Špinarová ?????
To se opravdu nedokážete smířit s myšlenkou, že už nebudete stát před obecenstvem ?? Copak jste si už toho uctvívání za celýživot neužil dost ???????
Asi nemám právo Vám mluvit do života, ale nechápu Vás .... co ještě chcete dokazovat ?? A komu ????

DutchSchulz
04. 06. 2017 15:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kaluze
04. 06. 2017 00:45

jeden den hlásí Gott velky návrat...druhy den je v nemocnici...tretí den plánuje velké koncerty...nooo tak komu není rady,tomu není pomoci,at plánuje treba 10 let dopredu

tulip
03. 06. 2017 13:50

Kdyby měl můj manžel takovou těžkou nemoc,jako Gott a drápa by se neustále předvádět na podiích před obecenstvem,tak bych ho zavřela do sklepa a tam by mohl skřehotat do bezvědomí.Ale mám na rozdíl od jeho ženy rozum.Gott už sám ví starou belu a rozum neměl nikdy,natož teď.

6010
03. 06. 2017 12:09

Bohužel Mistr si nedá pokoj a dopadne jednou jako Špinarová.Zemře na podiu.No, ale třeba se o to právě snaží, zemřít před svými diváky a posluchači.Ale nejvíc je mi líto holčiček, mohly si ho ještě nějakou dobu užít.
Vystupovat v tomto vedru, po tak těžké nemoci a někde až na Slovensku, to by byl hotový nerozum.

zamlzena
03. 06. 2017 11:32

Někde jsem dnes četla "Ivanovičovna Mrcháčová", to je docela vtipné,a není to až tak vulgární. Na její obranu ale nutno říct, že KG měl vždy na prvním msítě zpívání, byl až ujetý, takže za to ona nemůže Zřejmě nikdo by ho v tomto neukočíroval.

ivoadler
03. 06. 2017 11:30

Já to Karlovi furt říkám: Karle, přehodnoť si své priority. Nejdůležitější není umění, ale zdraví. Já vím, že se ti nechce slézt z toho pódia, ale čím víc tam polezeš, tím víc budeš zhuntovaný

fouk.si
03. 06. 2017 08:46

Dědek nenažraný má už sedět doma a ne furt někde kokrhat. Tak to je když neví kdy odejít, zřejmě má málo nahrabáno. Zrovna tak jak dědek Janda, to je další takový nenažraný dáreček.

kathynka
03. 06. 2017 08:53

Přesně tak a jen dodávám, že si o toho "slavíka" fakt koleduje... pak už si ani nezabéká ...

-bello-
04. 06. 2017 01:32

fouk.si
já myslím, že Janda poškozený mozek jako Gott nemá a docela mu to jde.Nedělá ze sebe šaška a taky ho ta jeho nemusí všude podpírat.Ta totiž nikam neleze a Janda chodí po svých, ba i kytaru unese

-bello-
03. 06. 2017 00:30

Byl vyčerpaný.
Je vidět, že ten " management " , který šéfuje Gottová + její matka + nějaká mluvčí fakt funguje :
" Tři Slepice s Kapounem " s.r.o .

brunos
03. 06. 2017 08:55

Přesně tak, to má hlavně z té své žirafy nenažraný.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.