Manévry okolo vystoupení Gotta ve finále Tváře: Tajné zkoušky a zákazy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Manévry okolo vystoupení Gotta ve finále Tváře: Tajné zkoušky a zákazy!

Zákazy, manévry a velké pozdvižení provázely vystoupení Karla Gotta (77) ve velkém finále třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. „Já jsem se chtěl koukat na všechny jeho zkoušky, byť jsme do toho sálu neměli chodit. Ale já se stejně koukal, jak tam zpívá,“ prozradil Milan Peroutka (27), který skončil na druhém místě.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
16. 05. 2017 23:18

Slyšela jsem ty 2 " trháky " co nazpíval před Slavíky a bylo to strašný a strašný byly i ty texty a muzika .Gott se prostě zbláznil, protože by jinak musel uznat, že je to brak a slabota .
Já ho ráda nemám, ten pořad jsem vůbec neviděla, ale jestli už se zlepšil a zpívá a lidi ho chtějí, pak proč by měl sedět doma a koukat do blba ?Jen nechápu, proč ty zkoušky nesměl nikdo slyšet a proč jich bylo tolik, když (jak tomu rozumím ) zazpíval jen jednu píseň?.

6010
16. 05. 2017 09:29

Ať si říká kdo chce, co chce, stejně to Gottovi ještě pořád krásně zpívá a né že ne.Když člověk vezme v potaz jeho věk a všechny nemoce, kterými prošel, tak klobouk dolů.

bublina55
16. 05. 2017 08:44

Bože vy jste tak hnusní ubožáci! Karel Gott je PAN ZPĚVÁK, kterého obdivují i za hranicemi. A co jste dokázali v životě vy?!

robin5
16. 05. 2017 07:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

luppe
16. 05. 2017 06:54

Ať už jde pan Gott do ***e i s tou jeho slepicí!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.