Ringo se obul i do Gotta: Slova o troubovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Ringo se obul i do Gotta: Slova o troubovi!

František Ringo Čech nevydržel mlčet. Tvrdě se obul do muzikálu Čas růží, který je postaven na hitech Karla Gotta a sám Mistr ho dokonce Sagvanovi Tofimu schválil. Co tedy herec, malíř a expolitik o muzikálu řekl?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xcarodejka
23. 08. 2017 15:49

Když chcete vydělávat, tak musíte psát muziku nebo dělat humor po průměrnéa podprůměrné lidi, jinak si nevyděláte .Daří se to zřejmě dost, a národ asi stále více hloupne. Nedovedu si jinak vysvětlit úspěšnos naopříklad těch TV seriálů.

-bello-
16. 05. 2017 23:32

Ringo je chytrej chlap.
Sagvan je druhořadej héérec.Gott ke stáru zblbnul ( i když chytrej nebyl nikdy ) a vše co ho glorifikuje bere vše za co se platí .
Jo, jo , a to si říkal " profesionál "

-bello-
16. 05. 2017 23:39

chtěla jsem říct, že Gott ke stáru bere všechno, jedno jaké kvality , hlavně když mu zaplatí a když ho to aspoň trochu vytrhne z nudy.Že mu pochlebují a pravdu neřeknou on přece nevnímá a ta jeho Ivana tomu houby rozumí.

arturo
16. 05. 2017 21:10

Ringo je v pohodě. Už něco dokázal a může si říkat, co chce.
Naštvat může jen čtenáře Blesku, kteří z článku nepochopí, že se do Gotta nenaváží, že o Tofim vlastně říká, že to není žádný trouba a navíc, že se muzikál (který neviděl) vlastně jeho rodině líbil..
Prostě mám pro Ringa slabost, není to žádný blb a postavil i image na tom, že říká věci natvrdo.

karelr4
22. 05. 2017 07:15

Čech byl vždy ubožák, to že seděl za bicí soupravou ho vedlo k tomu, že si přidal do jména bubeníka Beatles. Takovéhle nesmysly prováděl celý svůj dosavadní život. Vydával se za velkého hudebníka, ale jeho písničky si nikdo nepamatuje, pokoušel se o divadlo, kdo si na ně vzpomene? Měl jsem jsem párkrát tu smůlu se s ním setkat a pokaždé nás ještě víc vytáčel.

6010
16. 05. 2017 13:42

Pane Čechu, mluví z Vás závist, nic jiného.Sagvan není žádný bambula, již dávno ne.Ale z Vás se stal a proto napadáte druhé.Je mi Vás upřímně líto.Zamyslete se nad sebou a něco se sebou dělejte,nejde se na Vás ani dívat.Vaše popularita je na nule a proto okolo sebe jen ostatní schopné kritizujete.

ellenic
16. 05. 2017 09:34

Slova Franty Čecha mne nepřekvapují, jeho kritiky a hulvátské projevy jsou známé. Pro mne on není žádný umělec, v politice se jen zviditelnil, on žádný zázrak. O to víc si vážím Karla Gotta, noblesní, příjemný, svými písněmi rozdává radost . To, že je nyní nemocný a podle jiných by už neměl zpívat, je jen na jeho rozhodnutí.

mathony
16. 05. 2017 07:00

vypadá jako by vylezl z hrobu pořád se někam cpe a už by měl zůstat s tou svou nánou a věnovat se dětem

starypes
16. 05. 2017 06:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivanak
15. 05. 2017 14:36

Ringo je akorát tak hulvát všech hulvátů.Když jsem slyšela jeho keci na adresu žen,tak bych mu píchla do toho jeho ovaru n-ů-ž.Je nechutnej ubožák a ten zrovna má co kecat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.