Gottová »zaměstnala« mámu: Tvrdá slova k fanouškům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Gottová »zaměstnala« mámu: Tvrdá slova k fanouškům!

Přibývají mu léta a jeho zdraví není nejlepší! To vzkazuje fanouškům Karla Gotta (77) jeho tchyně. Proč zrovna ona? Důvod je jednoduchý: Český slavík Blanku Krejčí (66) »zaměstnal«. A ona teď komunikuje s jeho příznivci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zvonekdozahrady
26. 11. 2017 18:02

s panem Gottem jsme se doho­dli.­...Pr­avdě­podob­ně ta nenažraná žirafa s kobylí hlavou rozhodla. Jako vždy od té doby co si ji uvázal na krk.

jardavozembouch
27. 08. 2017 11:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
18. 04. 2017 18:39

Ponistová vyjadřuj se slušně ty lopato z Havířova.Stará blobá pořád stejně..BABIČKA HULVÁT

-bello-
17. 04. 2017 12:14

Vší silou jsem se bránila přečíst si to. Kroužila jsem kolem toho, protože vím, že mě tyhle kraviny vadí.
Tak jo. Dnes jsem prohlášení přečetla :
Má tam 8 gramatických chyb ( zvratná slovesa, aby se učila tady spolu s ararat ) , graficky to má špatně členěné a slovní zásoba odpovídá základnímu vzdělání.

Nejen dle toho soudím, že úroveň současného 3 členného "managementu " firmy Gott je něco, co si jen na chvíli odskočilo od škopku s nádobím. Přesně téhle představě odpovídá současné PR Mistra Káji

srdce
13. 04. 2017 10:16

Mluveno bylo o UMĚLCÍCH, ne o příznivcích. V tom je velký rozdíl.
(A která Marta byla nejlepší? Takovou opravdu neznám.)

srdce
13. 04. 2017 04:59

hejpockej - i vaše komentáře jsou dobře známé a většinou je nelze pokládat za slušné. Nevím, zda toto není váš nejslušnější. Zbytečné zasahování do života jiného člověka nemůže být slušností.

Pro mně v první řadě byla neslušná rodina p. Špinarové za života
i po smrti - když prohlašovali, že je nejlepší zpěvačka, co tady je. To se měly ostatní zpěvačky za to rozplývat láskou k ní? Mohla
v tom být kolegialita, ale nemusela. Byl to výjimečný případ a plně souhlasím s tím, že zpěváci nereagovali veřejně na úmrtí paní Špinarové.

Ale i obecně nevidím žádný důvod, proč by se měli kolegové, kteří se jen prárkrát v životě setkali při práci (určitě se ona častěji stýkala s dříve zemřelou a starší n. u. J. Šulákovou), účastnit pohřbu nebo posílat květiny, věnce (které se při tom množství i tak hned vyhodí a jsou zbytečně vyhozenými penězi) vzdálenějším kolegům. Je to podle mě naivní představa. Ani v jiných profesích to tak nechodí, v takovýchto ještě méně. Třeba si uvědomit, že tito lidé přicházejí do styku s velmi velkým počtem lidí, autory hudby, textaři, hudebníky rrůzných těles, dirigenty, různými tvůrci programů, zpěváky, spolupracovníky... A p. Gott k tomu i v zahraničí. To by chodili jen na pohřby a jiné společenské události,
na život a práci by neměli žádný čas, podobně je to s penězi. Každý člověk má své závazky v okruhu svých blízkých, tito lidé v nesrovnatelně širším To, že nazpívali duet je to nejméně, účast na jubilejních koncertech poctou a pracovní příležitostí.
Pan Šíp velmi obdivoval p. Špinarovú, krásně to - jakož i p. Gott - vyjádřil už za jejího života, a to by mělo být dostačující. Celkově se nejlépe rozloučil ten, kte se pomodlil za spásu její duše
(to bylo pro ni), - ne ten, co se zúčastnil pohřbu, poslal květiny nebo věnec (to bylo pro živé).

hejpockej
13. 04. 2017 05:40

toz ty si holt vedma, kam se hrabe baba Vanga

hejpockej
13. 04. 2017 07:31

ano, to by se dneska jeden uchodil na pohrby nejakych starych celebrit, vcetne Gotta, a tech kytek, zbytecny vyhazovani penez. Takze by jsme si meli vsichni vzit z Gotta a spol priklad a nejaky umrti celebrit, vcetne jeho a Zagorovondoro, vubec neresit. Ja taky ani Gotta osobne neznam, videl jsem ho osobne jedenkrat za zivot, tak jako spousta jinych lidi, nejsme v okruhu jeho blizkych pratel, a proto az jednou natahne brka, rozhodne me to nedojme. Proc taky. Navic Vera a Marta byli stejne nejlepsi, at uz se Vam to nebo jejim kolegum libi nebo ne. A slavik nic nedokazuje, kazdy vi, ze je to zkorumpovana soutez, a klidne se muzete vztekat ze to tak neni.

DutchSchulz
13. 04. 2017 11:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
13. 04. 2017 17:34

Přesně tak, ani nemusím psát, jen podepisuji každé slovo.

pritelkaput
14. 04. 2017 03:20

Zde je mnoho věcí k nesouhlasu. Váš příspěvek se mi vůbec nelíbí, nemá úroveň. Myslím, že pokud vám vyhovují diskuse s osobou, jako je "bella" a s ní si rozumíte - představitelkou té největší internetové spodiny, tak si ani nemůžeme rozumět. Pan Gott není zástupce Svazu zpěváků, takže taková povinnost mu z ničeho nevyplývá, ani jeho managementu sledovat společenské události; vedeni fan klubu není placená funkce; asi neznáte význam slova "stylizovat se" - pan Gott se do ničeho nestylizuje, do vedoucí pozice ho postavili za jeho práci a umění lidé, na rozdíl od p. Špinarové, která je do pozice nejlepší zpěvačky stylizovaná; "Koncerty s přáteli" neznám; krást cizí hity; cikorka; pan Gott se nad nikoho nevyvyšuje, nikoho nepodceňuje, kamarádí se jako s doktory, inženýry, tak s s prostými lidmi, a tak je to správné ; uvedení páni nikdy pro něj nepracovaly na úrovni managerů - jeden původně kritik a teď něco jako moderátor, druhý textař.
Vaším cílem je jediné - kritika a shazování.

DutchSchulz
14. 04. 2017 14:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
15. 04. 2017 11:28

pritelkaput
poslyš, tvůj nick na diskuzi je pro mě nový , nicméně vím, že koliduje s jedním v "Komentářích"
Dovoluješ si " stylizovat " se zde do arbitra ( dle tebe správných : ano/ne ) názorů na Gotta a to mých + dutchschulz + možná i dalších , aniž jsi od nich dostal mandát !Je ti jasný, co chci sdělit?Není?
Tak tedy obecně a polopatě!
Mluv za sebe, neoháněj se druhými, protože jinak dáváš najevo nechtěně, jak si stojíš .A tohle signalizuje, že fakt blbě .
A ode mě info jen pro tebe do ouška:
Jsou lidé, kteří Gotta nemusí , nikdy nemuseli a jeho rakovina jejich odpor v charitu a lítost nezmění ! Jsou lidé, ( ti inteligentnější v populaci ) co si zachovali kritičnost myšlení.
A jen dodávám , že nikdy nikdo nedělal screening psych. rozpoložení fanoušků Gotta a díky tobě už ani nemusí.
U mě jasný !

bursik
13. 04. 2017 04:04

do roku 89 byl jen Gott a dva druhy Jeans v Tuzexu - pak zbozi vseho druhu vcetne zpevaku ze sveta,Nyni je KG a nejen on opravdu ozdoben mladou zenou a malinkyma detma /Horacek, petr Janda ,Janecek ,Ivo Pavlik,Karel Stedry atd.Utrpeni pro vsechny zucastnene ,deti zeny i dedky kolem 80

hejpockej
12. 04. 2017 22:24

Anno Lackova, my panu Gottovi neporoucime, aby kdejakymu zpevakovi posilal na pohreb kytky. Je to jeho volba. At klidne vsechny ignoruje, i ty se kteryma zpival duety a se kteryma se znal nebo spolupracoval leta, jen at si jede klidne dal podle svyho. Kazdy musi vedet sam, co je slusnost a co ne. Aby neco pan Gott predstiral anebo to delal jen kvuli lidem, to neni treba. At zustane svuj. Jen at pak neocekava od jinych, aby posilali kvetiny na pohreb jemu anebo nedejboze se pak pozastavili nad tim, ze zemrel. Proste bude nezajem.

wernerovamagdalena
12. 04. 2017 21:16

Pan Gott má určitě spoustu fanynek, jsou to ženy svého druhu, ale existují ženy, které by si před ním spíš uplivly.

cotonice
12. 04. 2017 13:24

Neštěstím pana KG je Ivanka a teď i paní Krejčí ! Takové ztrapňování si opravdu nezaslouží.

nazca
12. 04. 2017 12:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bursik
12. 04. 2017 11:43

KG je opravdova starozitnost i ta Ivanina Mama je pro nej mlada A Ivanka ma nejaky divny nos na fotce Je pochopitelne ze nebude podepisivat jak poskolak nejake fotky Podepisoval 60.let to stacilo
A ze sel na narozeniny Stedreho -kolegy tam se nemusi stydet, vyseptani duchodci s dirigentem a hlavni zpevackou Bohdalovou ,tak bylo veselo ! Skoda ze neprijela navsteva z Otvovic bylo by to kompletni a zazitek ze sjezdu narcistu

DutchSchulz
12. 04. 2017 10:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.