Vilma Cibulková (54): Jak se chodím pást... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Vilma Cibulková (54): Jak se chodím pást...

Oblíbený seriál Ohnivý kuře se dočkal už stého dílu a stále do něj přibývají nové postavy. Jednou z nich je i herečka Vilma Cibulková (54), která sem čerstvě naskočila v roli šéfkuchařky. A tak se přímo nabízely otázky týkající se vaření…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
09. 04. 2017 21:58

Neviděla jsem jediný díl seriálu, myslela jsem, že to je něco, jako Pohlreich.Jím kdy chci, co chci a co je po ruce.Jako např. teď, kdy mám čas , ale protože sem píšu tyhle blbosti , tak stejně nevnímám co na tom talíři u notebooku mám ( shodně s 90 % populace ) . A když jdem na večeři , tam to prokecáme a pak si stejně druhej den nepamatujeme, co na talíři vlastně bylo " exluziv " .Exkluzivní zážitky kolem jídla mám z kdysi povinných dinners s arabskými obchodníky i šejky .Bylo to na 2- 3 hod. a z jídla si nepamatuju nic, ale tu atmosféru nezapomenu nikdy Jídlo se děsně přeceňuje a Cibulková by si měla dát spíš než kytky řízek!
ararat + bursik+ ...podnikatel + mord - za ty šejky do mně!

ivoadler
09. 04. 2017 16:38

Je praštěná, ty vaří takhle bio. Byl jsem jednou na plese, předtančení obstaral nějaký kántry soubor s jediným tanečníkem. Sledoval jsem ho v průběhu večera. Ať tančil, co tančil, pořád to bylo kántry. S Vilmou je to stejný. Ať vaří, co vaří, pořád je to čína.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.