Marta Kubišová: Toho jsme se všichni báli... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Marta Kubišová: Toho jsme se všichni báli...

Převzala zlatou desku za prodej svého loňského alba Soul. A k tomu Marta Kubišová (74) oznámila, kdy naposledy zazpívá na veřejnosti!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

brunos
08. 04. 2017 12:04

Neměl by si z toho vzít příklad kašpar z Bertramky ? I když vlastně za něj přemýšlí i jedná ta jeho žirafa s koňskou hlavou s IQ houpacího koníka.

paralenka
07. 04. 2017 20:31

Domnívám se, že už odejít měla, zbytečné protahování kariéry. Pro mě byl třeba její brněnský koncert velkým zklamáním. Kromě toho, že čistého času to byla pouze hoďka a čtvrt, jak sledoval syn, , jsem nevěřila, že je to opravdu ona. Znala jsem ji v dobách před víc než čtyřmi desítkami let a mnohokrát na ni zašla třeba v Liberci na trzích, kde v šedesátých letech vystupovali s Golden Kids. Hlas má unavený a věkem už hodně poznamenaný, někde těžko vytahovala a udýchávala. Litovala jsem, že mi syn daroval vstupenky a trmácela jsem se až do Brna. Dokázala hodně, ale prostě je čas přestat. To neustálé přidávání "posledních" koncertů už je pro ni poněkud nedůstojné.

-bello-
08. 04. 2017 11:14

paralenka

babatomanija
07. 04. 2017 11:14

Zajímal,o by mě, zda by měla odvahu se upřímně vyjádřit k dnešku. Konkrétně, zda je spokojena s tím, jak se vše odvíjelo po roce 1989...

starypes
08. 04. 2017 07:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
29. 11. 2018 18:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
08. 04. 2017 11:21

babatomanija
těžko !Protože od doby , kdy jí Hrad /Hrádeček dal všechna možná vyznamenání a trafiky uplynolo 28 let a ona z nich bez nějakého uměleckého snažení žije.Ale pro sich nikdy a nikde nezapomene zmínit Chartu a jak trpěla.
Jsem z ní dávno znechucená a z jejího hlasu a " pokusů o zpěv " jsem otrávená.Nicméně vím, že nikdy nebyla až tak extra zpěvačka .Proslavila se hlavně vítáním blba s lidskou tváří , z Ruska se vrátivšího Dubčeka a pár hity v Golden Kids, kteří se ale rozpadli.A protože je původně úřednice , uklidňuje mě to. Lidé té doby si v tichosti nepůjčovali na deskách Kubišku., ale Kryla!

anezat
07. 04. 2017 08:53

Už Rottrová kdysi vyhlásila poslední koncert a zpívá dál, je docela trapné se takto zviditelňovat a hlásit to dopředu. Nikdy neříkej nikdy...
Marta je sice havloidní sluníčkářka, ale poslala věnec Špinarové, takže jedná aspoň slušně na rozdíl od Hany Zagorové, Petry Janů aj.
Hlas jako zamlada ale už vážně nemá, velmi si cením toho, že si to uvědomuje.

amgal
07. 04. 2017 11:51

v nejlepším oejít

hejpockej
07. 04. 2017 05:20

Pani Kubisova a pani Spinarova. Nejkrasnejsi hlasy Ceska. Jedinecne. Nejlepsi. Smekam pred nimi. Palec nahoru pani Kubisove, ze Verce poslala venec na hrob. Vi co je slusnost. Stara se o zvirata, misto aby se honila za prachama jako GottZagoroVondro. Ma holt jine priority a hlavne soudnost. A hlavne starne s gracii a nema potrebu trapnyho omlazovani a plastickych operaci jako ty ostatni stary Zagorovondro maskary. Proste Dama a Pani Zpevacka.

rezacek
06. 04. 2017 14:56

Paní Kubišové to zpívá stále dobře, Přesto má soudnost, chce odejít v plné síle jako dáme a ne až budou její vystoupení trapným odvarem let minulých. Klobouk dolů. Kéž by byla ostatním příkladem.

hejpockej
07. 04. 2017 05:22

potkal jsem se jednou s pani Kubisovou osobne, je to velmi positivni osobnost, mila, slusna, skromna, obetava.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.