Modrý kód terčem kritiky: Diváci se bouří! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Modrý kód terčem kritiky: Diváci se bouří!

Tak tohle tady ještě nebylo! Nový primácký seriál Modrý kód z prostředí urgentního příjmu v nemocnici má za sebou pouze pět pokračování a na sociálních sítích už vypukla válka. Dokonce vznikla skupina, která žádá, aby ho televize zrušila. Najdou se ale i diváci, kteří ho naopak zuby nehty brání!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
11. 04. 2017 15:06

No tak hlavně, že to někdo sleduje.Když již si s tím dali tu práci.
Ale já ne.Mně stačí Ordinace, to je jediný seriál, který sleduji, na víc nemám vybavení a ani čas.

9rot6
11. 04. 2017 05:29

Zajímavá telenovela,nikdo ani neví kdo je lékař a kdo je sestřička, jo, jo, zlatý ,, Chalupáři ,,, nebo ona zmiňovaná Nemocnice na kraji města.

bernadette
10. 04. 2017 13:58

Źe zvědavosti jsem koukla na kousek prvního dílu, ale nešlo to. Cítila jsem se trapně za ty herce a musela jsem to vypnout. Kde proboha vyhrabali Laurinovou?

fizi
17. 04. 2017 12:46

bernardette-souhlas,od mládí je to afektovaná rádo­bykra­savi­ce,ne­mám ji rád.Seriál je trapárna.A že by vrchní sestra řídila oddělení,včetně primáře Prostě za mě NE

lesni.vila.samecek
06. 04. 2017 15:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
06. 04. 2017 08:40

Dříve byla televize plná pořadů o vaření, teď přešaltovali na lékařské prostředí, je toho všude plno, ale nedá se na to koukat,...z lékářů i ostatního personálu dělají naprosté b.l.b.c.e...

koloman
06. 04. 2017 06:57

To že je urgent tam se kmitá tady když někoho přivezou pohoda klídek žádný stres řeší se hovadiny těm se dostat do ruky máme to spočítané

andorea
05. 04. 2017 17:29

Viděla jsem první dvoudíl. Něco děsného...Takže další díly už ani náhodou!

anavi942
05. 04. 2017 16:07

První díl jsem vydržela tak deset minut...divně natočený a už mě to nezajímá. Lepší byla Nemocnice Motol.

antonuis.j
05. 04. 2017 17:29

Taky jsme ze zvědavosti (po těch bombastických upoutávkách) tuto lahůdku zapnuli - bylo to pár minut nesnesitelných muk, kdy jsme pořád čekali, jestli to konečně začne nebo jestli je to sranda z natáčení... přímá masáž srdce po rozšmiknutí hrudníku kudličkou ve zříceném domě,, kam hasiči pustili mírnixtýrnix civila.. ty debilní kecy... stará treska diblíček Brožová, vláčné pohyby personálu, no. nemám slov. Je to ne parodie, ani omyl, to je přímo urážka ... ve zdravotnictví dělá pomalu celá rodina a tohle nás fakt rozsekalo - odpad nejhoršího kalibru! Vrchol debility, zavřít ty "tvůrce" do klecí!

fizi
17. 04. 2017 12:49

antonius.j-vidím to stejně,dobře napsáno.

josie7
05. 04. 2017 14:26

Jaký milion diváků? Mediaguru uvádí něco přes 700 tisíc,to má k milionu daleko a je to někde na polovině Ordinace v Růžové zahradě. A na ČSFD hodnocení jako 73. nejhorší seriál vůbec... nefalšujte informace, které si každý divák vyhledá, je to trapné.

briana
05. 04. 2017 13:43

Přece nikdo nikoho nenutí aby se díval. Pokud se to někomu nelíbí může se dívat na něco jiného.

jajas
06. 04. 2017 07:04

Jistě, že se nenecháme nutit. Ale nový seriál - tak se většina seriálového národa na to mrkne, no a když zjistí, že je to blbost na en-tou, tak to tady prostě napíše a pak už se nedívá. Normálního člověka nikdo nedonutí se na to dívat, je to každého věc. Jen konkrétně mně štve, proč nám předkládají takový šunt, protože se v TV už pomalu fakt není na co dívat.

fizi
17. 04. 2017 12:54

jajas-

kurna1
05. 04. 2017 11:40

Může mi někdo napsat, jestli tam hraje Roman z Kamene a nebo to je jeho dvojník ??? Děkuji mnohokrát

6010
11. 04. 2017 15:09

V pátečním Blesku jsem četla, že si tam Roman střihnul roli snad lapiducha.Takže jo.

jajas
05. 04. 2017 11:11

Nechápu, proč stále dokola někdo tvoří takové kraviny. Prý případy z praxe. Podle mne se to neliší od ostatních tzv.lékařských telenovel. Navíc je tam ještě více herců, které nemusím, takže necelý první i necelý druhý díl jsem fakt nedodívala a skončila jsem. Případy, které řeší se neliší od jiných a mne skutečně nezajímá, co kdy koho bolí....A pokud má ta blbost vysokou sledovanost, pak je to tím, že na ni koukají důchodci, kteří jsou stejně všichni marod, tak se asi vyžívají v tom, že někomu je ještě hůř. A nejvíce mne štvalo u těch prvních dvou dílů, že se tam urputně (ale blbě) snaží o akčnost! Tý jo, je to fakt k smíchu.

hadaja
05. 04. 2017 18:16

Proč si myslíte, že jsou všichni důchodci marod a dívají se na stupidní seriály? Já, ač důchodce, nejsem marod a nedívám se na žádný seriál.Stačilo mi pár ukázek a rozhodně bych s tím nemarnila čas.

jajas
06. 04. 2017 07:00

Gratuluju k Vašemu zdravotnímu stavu! Evidentně jste v pořádku, protože se na ty kraviny nedíváte. Ale znám pár takových zdravých, kteří toto sledují, prý aby měli přehled, jak to v nemocnici chodí!!!! No takže toto je už samo o sobě chorobné......

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.