Donalde, díky! Zpověď Zelníčkové (90) o životě v luxusu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Donalde, díky! Zpověď Zelníčkové (90) o životě v luxusu

O paní Marii Zelníčkové se mluví jako o »první babičce Ameriky« a je to tak trochu pravda. Její dcera byla jednou z manželek současného amerického prezidenta, kterému porodila tři děti. Člověku se až protáčí panenky, když slyší, jak to v jejich rodině chodilo a chodí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

malavelka
21. 07. 2017 15:19

To co cestují nebo žili nějakou dobu venku, by měli více a zajímavěji povídat. Je to stále jen o materiálu, kterým se zadusí vše odstatní a pro člověka určitě neméně důležité. Stáles e podporuje jen materiál, ale Američané/ aspoň v Pensylvánii/ chodí v neděli do ksotelaw, jsou většinou věřící a mají asi celkově lepší vnímání morálky, než je to to běžné tady.

bursik
19. 03. 2017 12:00

To Bello- prasknete bledou zavisti, rozhodne to Ivana udelala sikovne, nebot lepsi mlady miliardar a USA pas ,nez spat se starym predsedou strany a vyjet do Juginy .Proto tady vyvadite na diskuzich ,chapu- Trump je jen jeden tak na Vas zbyl predseda

majojo
18. 03. 2017 18:06

Ta paní je zřejmě velice jednoduchá. Najednou přišla k penězům a může se z toho pokakat.

bursik
19. 03. 2017 12:04

Jsou to cizi lide a muze to byt vsem uplne jedno jak vypadaji a co delaji.Kazdopadne je lepsi byt bohaty a zdravy

bohatypoodnikatel
18. 03. 2017 02:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Bohatejmrdnikatel
24. 10. 2018 12:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

skp705
18. 03. 2017 01:47

nevim kdo ji delal makeup, ta pani vypada jako mimozemstan

bursik
18. 03. 2017 02:52

a take ji vylepsili horni ret - Foto je zvetseno a na blizko ale v atd. 90 ? nebudeme to hodnotit A Bello to je takovy vsudybyl ,uf tezko k tomu cokoliv rici My fair Lady take rika "prijela jsem taxikem" no radujme se ze krajanka Ivana neni zadne orezavatko,asi takthle!! A to ostatni je jeji vec,ze nikdo nepise fuj ten Donald ma na hlave ruzovou cukrovou vatu a bachor at zaleze Z toho soudim Bello je zena 50+

-bello-
18. 03. 2017 10:26

bursik
poslyš, je mi úplně jedno, co všechno nějaké prostinké Zelníčkové st. vylepšili, anebo jestli Zelníčková ml. má miliardy, jak píšeš!
Stará by si měla nechat vytrhat chlupy z nosu a Ivanu , co se sem cpe za vyslankyni US já tady nechci.
Ta maškara už teď vykládá , že je Češka a tak by se tady tak i prezentovala do světa.A Češi jsou pořád ještě kulturní národ a nepotřebují být spojováni s děv.kou co se za pas dokázala vychrápat s kdekým, vypadá jak kačer a myšlením je to nabubřelá nána.
Mně si posuzuj jak chceš, netrefil ses v ničem, ale to je jedno.Jsi mi celkem ukradený až na jednu věc!
Nehaň Čechy, jsi jedním z nich.
Nebuď připoprděný z peněz..Furt o nich meleš, tedy jich máš málo.Jdi a vydělej si!
Jak vypadá Trump je přece úplně fuk. .On se sem necpe za velvyslance a já od něho očekávám, že trochu uklídí ten chlív v "Západní " Evropě a dá přes držku Bruselu.

bursik
18. 03. 2017 19:03

tykani odjakziva nesnasim a od prepotentni bello take ne ! leta diskutuje krizem krazem -hruza jak vsemu "rozumi" z toho panelakoveho rozhledu

-bello-
19. 03. 2017 11:56

bursík
jsou lidi, kterým tykám, smiř se s tím !S tím nic nenaděláš
Jsem tady na AHA 3. rokem a o křížem krážem diskuzi nemůže být řeč.Panelákový rozhled? Nebuď trouba, na mě nemáš!
Čus a z US se nepodělej, nejsem jediná, kdo ví, jak to tam chodí.

bursik
19. 03. 2017 12:08

opravdova tragedie kurs pravidla slusneho chovani predstavte si existuje Prolet se chova lepe nez to Psycho bello

Bohatejmrdnikatel
24. 10. 2018 12:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

malavelka
21. 07. 2017 15:23

Myslím, že Ivana ani její tchyně nemají velké vlohy k tomu, aby se dokázali vkusně oblékat a přiměřeně věku i líčit. Ale jak je možné, že nemají dobré vizážisty, nebo jsousnad tak hodně tvrdohlavé?

malavelka
21. 07. 2017 15:25

Opravuj "dokázaly".Věk nepřijde přeci ze dne na den a tak se musím naučit vnímat ty změny, ktreré věk přináší a taky na to reagovat.

-bello-
17. 03. 2017 22:50

Paní Zelníčková st. je patrně z hodně skromných ( i na Ameriku ) poměrů.Jinak by nezdůrazňovala " velký byt " , " soukromé letadlo " ... atd. Češi nejsou chudáci ( tak jak je u nich půl Ameriky ).
Trumpa jsem slyšela před volbama mockrát mluvit a byl nechutně oplzlej, o tom žádná ! Ale - možná si prostinká Zelníčková myslí, že Češi jsou stádo volů, co ani English nevládnou.Vládnou ! A mnohem líp, než ona tou svou ( a o tom taky žádná !) . Stará Zelníčková by měla ubrat toho emajlu na ksichtu, obočí dát do pucu, shodit pár kil, aby byla elegantní , jak česká paní a ne US bába od Dyznylendů
Fakt mě naštvává , když před sebou někdo tlačí hovniválskou kouli, v hlavě má nas...o a dokonce si myslí, jak vybudí v lidech závist.

bursik
19. 03. 2017 12:14

Kolik promile ma v sobe Bello ze se tak rozdovadelo i

Bohatejmrdnikatel
24. 10. 2018 12:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hadaja
17. 03. 2017 17:56

A my čecháčci můžeme zase jen závidět.Dcera se ji vydařila, rodina se na ni nevykašlala, co by spousta lidí za to dala.

tomik007
17. 03. 2017 17:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.