Česko-Slovenský ples je tady! Mrkněte, jak se ohákli slavní | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Česko-Slovenský ples je tady! Mrkněte, jak se ohákli slavní

V obecním domě právě začala jedna z hlavních událostí letošní plesové sezóny!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
19. 02. 2017 14:29

A kde jsou ti slavní? Proč je nevyfotili? Ta strašidla neznám, jenom Adelu Banášovou, pak Duchoslava a poznal jsem Slováčka s tou jeho mladou a Dejdara s Helenou Vondráčkovou. Jo, a jinak Gregorovou s tím jejím zajochem Toť vše, prolétl jsem to tedy fofrem, ale ty ksichty absolutně neznám, takže asi ty slavné nefotili a cvakali nějaké ohavné nuly oblečené jak hastroše. Fakt nemá cenu sem chodit.

jity
19. 02. 2017 14:26

Ta Duchoslavova partnerka má nějaká povyslá prsa. Holt jí je Duchoslav pozvedne. Nevím proč ženy ztrácí soudnost a vystavují se v nevkusných dekoltech.

ararat
19. 02. 2017 11:22

Jedním slovem "HRŮZA"celebrity oblečené jako strašidla,tvářící se jak jsou originálními kousky..nenašla jsem tam jediný kousek,který by byl důstojným , elegantním a hezkým kouskem,který by majitelku zdobil,ale vypadající opačným náhledem na ně jako na krásné ženy.Tak nějak mi chybí soudnost žen

eisenbieger
19. 02. 2017 07:19

to byl ples naprosto chudych herecek a zpevaku ...aha ty jmena schvalne vynechaly pac kdy tam bylo treba zpevecka xy tak kazdej vi ze 99% ze neeeekny zapela ale nikde ji nehrajou , nebo heeerecka kde nekde byla jako kompa­rrs.­..na­blej­skana bida ....uz ta prvni fotka kde stara baba vytahuje z ty levny sukne ty haxny hale ke kaficku pred behanim gut cteni

bursik
19. 02. 2017 05:59

bez popisu je aha mnohem lepsi , melo by to byt stale, jako-bezejmenny vojak a ne vip

-bello-
19. 02. 2017 00:08

V Galerii nejsou k fotkám popisky se jmény.Tedy já nevím, ale oni si fakt v AHA myslí, že je musí každej znát ? Až k Banášové mi ty obličeje nic neříkaly.U Banášové , co vypadá jak Braduryho " Ilustrovaná žena " jsem si řekla , no tě pic ! , ale nedalo mi to a nakoukla jsem ještě k Duchoslavovi, jenže ta jeho xy na mě vystrčila svá nebetyčně blbě odhalená visací prsa a tak jsem si řekla dost! , nejsem hamoun, nechám sousto i dalším a šla jsem od toho.

Karl007
19. 02. 2017 13:18

Bohužel je to tak, taková prsa, to si měla vzít raději rolak, nechal by se usit z te kůže co visí Duchoslavovi na ksichtu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.