Němci chytli exsenátora Nováka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Němci chytli exsenátora Nováka!

Exsenátora za ODS Alexandra Nováka zatkla v minulých dnech německá policie. Čelí podle iDnes podezření, že se podílel na machinacích s eurodotacemi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
07. 02. 2017 11:27

Novák má určitě ještě hodně prostředků na svých kontech mimo republiku . Přijde mi jako jeden z těch, kteří ždímali z ČR, co se dalo a že určitě teklo . Z čeho by asi tak měli všichni naši politici a majitelé soukromých firem ty majetky, z poctivé práce, to těžko. Z poctivé práce má většina lidí v této republice jen družstevní byt nebo menší domek, auto a většinou už na víc nezbývá. Pokud děláte v soukromé firmě, tak jste odkázáni na milost zaměstnavatele. A věřte, že z toho, co mu jeho zaměstnanci výsostně vydělají, už neradi dávají. Proto jsou platy jejich zaměstnanců tak nízké . Ale na druhou stranu se dokáží zaměstnavatelé pochlubit, co vše si za ty peníze už pořídili a není toho málo. Nedávno jsem četla naskenovaný článek o jednom zaměstnavateli v ČR. Váží si práce svých zaměstnanců, 13. a 14. plat, příspěvek na dovolenou, týden dovolené navíc, společné oslavy a další benefity. Tomu říkám pan zaměstnavatel. Žadatelů o zaměstnání v jeho firmě je velké množství a já se ani nedivím .

starypes
07. 02. 2017 07:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
07. 02. 2017 07:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
07. 02. 2017 09:54

Kdo to kdy slyšel,že se za někoho zaručí klub motorkářů ??Fraška...Teď se za něj může zaručit klub kolotočářů...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.