Táborského VÁLKA s Hradem: Kvůli Zemanovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Táborského VÁLKA s Hradem: Kvůli Zemanovi!

Už jste někdy slyšeli oblíbeného herce Miroslava Táborského (57) naštvaně skřípat zuby? Zřejmě ne, neboť tohoto známého flegmatika jen tak nic nerozhodí. A přece se stalo! A můžou za to představitelé Pražského hradu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
30. 01. 2017 23:14

... viděl jsem některý z dílů z cyklu Národní klenoty , docela se mi to líbilo , jediné co mi vadilo byl průvodce pořadu M. Táborský , ten to tam kazil svým vzhledem !
... divím se , že si jako průvodce programu vybrali tohto , plešatého , vyšklebeného skřeta !

defakto
30. 01. 2017 23:00

... dnes je moderní kopnout si do prezidenta Zemana nebo aspon do Hradu , propůjčí se k tomu kdejaký pražský "umělec" a ještě očekáva , že se tím stane hrdinou.

-bello-
30. 01. 2017 15:05

Dřív, než s tím poletí na Staromák, tak snad aby to vlastenecky probral s bývalou dámou Havlovou , Veškrnovic Dagmarou !
Jestlipak ví že barák , kde je knihovna propagátora lidských práv koupil kdysi Bakala a že cena za nakouknutí do dějinně historické Havlovy knihovny ho natolik uzemní, že ještě rád nikoli vlastenecky, ale sebezác*** zaplatí " sedovné " za její Šípkovy lavičky

anavi942
30. 01. 2017 13:24

Česká televize nelitovala například za akci Atlet roku vynaložit kolem 40 mil...jenom moderátoři stály skoro dvěstě tisíc...A teď kecy.Táborského mám ráda, ale pokud to rozmazává on, měl by se nad sebou trochu zamyslet...ostatně představitelé Hradu neorganizují nějaké natáčení..., na to tam asi mají jiné lidi ohledně organizace...Ať už se fakt jdou vycpat ty komedianti, málokdo z nich je normální, za každou cenu se zviditelnit.

6010
30. 01. 2017 09:46

Byznys je holt byznys.12.000.-Kč na hodinu, to je velice neslušná cena.A komu ty peníze jdou na účet? Mynářovi? Nedivila bych se.Hnus.

anavi942
30. 01. 2017 13:27

zřejmě nevíte, kolik se pohybují různé pronájmy v repre prostorách...a nejen Hradu

Sarah Woldekiros
30. 01. 2017 07:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DutchSchulz
30. 01. 2017 11:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 01. 2017 14:30

duch
Kam všude to Frmol s.r.o. prodá ?
Za kolik ? A Táborský se vlastenecky vzdá honoráře a příp. dividend?
Oponuji - Bém neodolával.Bém kejvnul např. jednomu pražskému zástupci starosty na jeho podnik opakovaně a štědře, neb byl taky za ODS a taky měl plno kšeftů, ale logika v tom nebyla.Richtr byl kapitolka sama pro sebe, Pražané tak díky němu zaplatili Kuchařové ( nyní Gregor) PR do celého světa, protože tu blbku nechal vytisknout na materiály o Praze pro cizince.Na křídovém papíru nákladem xy , za xy peněz.A ta blbka Gregor to dodnes nemuměla ani prodat! Už nevím kolik jsme jim zaplatili, ale vyšlo by to např. na několik kontejnerů zabudovaných do země , na který údajně nebyly peníze a kmkterý jsou dost drahý.

DutchSchulz
30. 01. 2017 15:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
31. 01. 2017 00:53

Dutch - taky zdravím
Mluvčím byl Jan Kraus a údajně to byl útok na svobodu ( slova a všeho ...)
Na Václaváku byly podpisové akce, hodně lidí podlehlo.Jen pár jich vědělo, jak nestydatě tihle vzbouřenci nehájí svobodu, ale svou kapsu.Točili si tam např. reklamy, za který pak inkasovali pálky. Nějak mi vadí, že i Zárybnická tehdy žádala " držte nám palce "
Popravdě i já jim skoro nalítla, ale doma se mi vysmáli a srovnali mi myšlenky

ararat
30. 01. 2017 13:17

chaluge
30. 01. 2017 07:53 běž do h@jzlu Sommerko

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.