Šlang Csáková práskla, jak úspěšně shodila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Šlang Csáková práskla, jak úspěšně shodila!

Ilona Csáková (46) byla vždy krásná žena, trápí ji ale váhové výkyvy. Zpěvačka zkoušela všechno možné. Její současná dieta nicméně funguje bezvadně!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
06. 02. 2017 15:04

Ilona je moc hezká ženská, sluší jí to vždycky, kilo sem, kilo tam.

DutchSchulz
06. 02. 2017 14:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
05. 02. 2017 12:07


Alena Ponistova
ararat taká ostravská šmudla od metly mě neurazí,ráda mám tvé komentáře.Ty se ani neukazuješ,aby čtenářům nesmrděl počítač,stačí když smrdíš v Ostravě
To se mi líbí · Odpovědět · 2 hod
Inka Elena Hromasová · Praha
Paní Aleno, myslím, ani nestojí za to reagovat na ararat...to znáte, že ? Bav se s volem o sobotě, když ho v pátek zabijí...)
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­+++++++
Hromasová tak nereaguj,ale je evidentní,že tě něco provokuje viď.To je v pořádku,vidím,že jsi stejně infantilní...ale tvoje věc.Nebýt AHA tak se člověk ani nepobaví.Ale ukazuji neboj,jenom jsi tak hloupá,že mě nenajdeš,nemáš na to
mozek,jsi určená jenom na ty záchodky,k ničem nesloužíš a nejsi k ničemu užiteč­ná,ko­neckon­ců,jsi neškodný blázen na AHA k ničemu se mimo wc nehodíš

-bello-
05. 02. 2017 11:43

Czáková e to holka záživná.
Odjakživa byla oplácaná a periody, kdy byla štíhlá byly tvrdě vykoupený.Mysím, že vypadá dobře i když když je přitloustlá, jenže musí být peklo ta kila tahat s sebou, navíc i při zpěvu se jí musí blbě dýchat.Většina lidí má jídlo ráda , neumím si představit život , že bych musela jíst podle pravidel a skákat furt na váhu Czáková má fakt smůlu.
Pro ararat a eisebieger :
nojo nojo, poslužte si.¨
( Ale furt mám 54 kilo a vel. 36 - 38 a cpu se vším dobrým, co mi přijde do cesty .

ararat
05. 02. 2017 07:48



Alena Ponistova
Csaková jak by z oka vypadla Claudie Cardinalové,prostě kočka.
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++
Což se Ponistová o tobě říci nedá,hajzlbábo-šmudlo

gurke
05. 02. 2017 01:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
05. 02. 2017 11:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
05. 02. 2017 15:18

ona má krátký krk, bohužel i Havlová Veškrnová to tak má

antonuis.j
04. 02. 2017 14:29

A ty brďo, to je zas debilárna od AHA!!!!!!!!!!!! CO to jako má být za výraz - ŠLANG????? Za jste hovádka něco zaslechli, tak šup sem s tím, i když nevíte jako vždy, co to je, hovádkové imbecilní! Jde o slovo SCHLANK, německé, znamená to štíhlý. Ale G se tam nepíše, kdybyste vy demetníci to chtěli napsat foneticky, pak šlanK, jasné? Ale vy se už víc shodit nemůžete, vy ne!

eisenbieger
04. 02. 2017 12:29

ta mouka dela hodne , tady ve svajcu lidi co maj nakou nadvahu a nemaji pohyb jedi jen zitnej chleba...psenice byla uz pri osedleni ameriky pro chov dobytka aby rychle nabral.....

ale kdyz se tak divam na holku spis by mela volat smuclerovi a dole upravit kunditschku , dneska na idnes paradni clanek i s videem
http­://re­vue.id­nes.cz­/roman-smucler-pacienti-falesni-lekari-plastiky-frb-/lidic­ky.as­px?c=A­170202­_11473­7_li­dicky_­zar

eisenbieger
04. 02. 2017 12:32

tohle je spravne :
http­://re­vue.id­nes.cz­/roman-smucler-pacienti-falesni-lekari-plastiky-frb-/lidic­ky.as­px?c=A­170202­_11473­7_li­dicky_­zar

-bello-
05. 02. 2017 11:15

eisenbieger
blbe, žito si vybírají lidi úplně zbytečně, protože tak jako tak je tam kus lepku.A jen vůl jako ty a pár tupých VIP přechází na bezlepkovou stravu v nadějí, že je to lepší.
Tělo - normální tělo se vyvinulo tak, aby bez problému svými enzymy štěpilo lepek.Takže je úplně zbytečný pro zdravého člověka se lepku vyhejbat.
Kristepane! Bílá pšenice pro dobytek?twl, to byla extra třída pro bohatší ! ne dobytek, ale lidi!!!!
Ve finále žito nebo pšenice-obojí je zásobní zdroj energie .Když se budeš přežírat, je jen 2x dojdeš na pilates, stejně budeš tlustej.Když omezíš sacharidy, dojedeš na svaly.
Ty máš přece stařeckký diabetes, ty máš tak 2 krajíčky chleba denně a je fuk z čeho jsou!Mysliteli

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.