Marie Rottrová: 6 měsíců po svatbě zahodila snubní prsten! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Marie Rottrová: 6 měsíců po svatbě zahodila snubní prsten!

Půl roku po tajné svatbě Marie Rottrová (75) přestala nosit snubní prsten. že by problémy v manželství s Milanem Říhou (59)?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
17. 01. 2017 00:46

Možná by udělala dobře, kdyby přestala " nosit " ty zuby co jí spíchly na míru a zašla za Šmuclerem. Dyť v těchhle zpívat stejně vůbec nemůže

ararat
15. 01. 2017 21:44



Alena Ponistova
uklizečko ararat na zametání nepotřebují abych živila další osobu.Vím že jsou firmy na ůklid,ale ty jsi vedená všude sama.Neni problém si to zjistit,tak mlč.Kdo pořád mele dokola stejné slova a ůrážky jsi ty,ale tvůj mozeček je tak malý,že nepochopíš nic,ani když ti čtenáři odpovidají na tvé komentáře,jak jsi praštěná.
++++++++++++++
Ponistová ty jsi d.e.b.i.l a nebo si na to hraješ.kde jsem vedená jako sama,jestli máš na mysli mé živnostenská oprávnění,tak to je snad jasné,kdo by tam měl být taky uveden? Bože ty jsi mačo b.l.b.é..Nikde se oficiálně neviduje kolik má kdo zaměstnanců,tak že si nemůžeš nic zjistit mačo blbé A jaké čtenáře máš na mysli? Hahahahaha já myslím že máš na mysli onu psychiatricky léčenou Markétu Sommerovou,která tady vytváří nějaké podivné falešné své nicky?Tak to by bylo v pořádku,to mě neirituje,ale ty mě bavíš jak se moc snažíš,ale máš to marný,máš to marný.Prostě jsi jen toletářka.Jenom než napíšeš nějakou nesmyslnou blbost tak si ověř co píšeš,se zbytečně ztrapňuješ tví spratci se musí za tebe stydět.

ararat
15. 01. 2017 13:40



Alena Ponistova
ararat pokud ty jsi podnikatelka wc,tak ti stačila zvláštní škola pro paka jak jsi ty.Podle sebe soudím tebe,co?No prostě jsi taká,jak tě bůh stvořil,pro postrach lidí co by tě chtěli následovat ve tvým nezdařeným životě.Jen dál urážej,všichni tě znají.
+++++++++++++
PONISTOVÁ VIDÍŠ JAK JSI HLOUPÁ,TY VŮBEC NEVÍŠ CO JÁ VLASTNĚ DĚLÁM A ČÍM SE ŽIVÍM JSEM RÁDA,ŽE JSI TAK OCHOTNÁ PROZRADIT JAK JSI NA TOM MENTÁLNĚ ..DĚKUJI NEVÍM SICE O JAKÉ WC MELEŠ A KDE BY SE ASI VZAL PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR,A ŽE NEVÍŠ CO TO JE? MĚLA BYS VYGOOGLIT CO TO ZNAMENÁ A PAK MOŽNÁ POCHOPÍŠ ČÍM SE VLASTNĚ ŽIVÍM,ALE NEVĚŘÍM,ŽE JSI SCHOPNA TO POCHO­PIT,PŘ­EDPOK­LÁDÁM­,ŽE NEJSI TVOJE MENTALITA TI TO ZŘEJMĚ NEDOVOLÍ,JSI JAKO OPIČKA VŠE OPAKUJEŠ PO DRUHÝCH LIDECH.

DutchSchulz
15. 01. 2017 13:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
15. 01. 2017 14:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
15. 01. 2017 12:13

stara kotrmelina s dvouma pneumatikama se natrasa , to je hrozny a jeste ta predstava jak te lezi v posteli s nohama do "V" ....a tak dobrej obed jsem mel....

Sarah Woldekiros
16. 01. 2017 11:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.