Strach o Gotta: Podivně zrušený program! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Strach o Gotta: Podivně zrušený program!

Dvouměsíční sloní sameček Rudi se v pražské zoologické zahradě kmotra Karla Gotta (77) nedočkal. Stejně jako desítky dychtivých návštěvníků. Zpěvák změnil program a místo sebe na úterní křest poslal zdravici.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bursik
30. 12. 2016 12:47

porad radite bozskemu Kajovi,deda vi co a jak ma ci nema delat Starost ma Ivanka a jeste dlouho bude mit- jeho rodice pres 90 a to prejeme vsem blbenam co se Jim nechce pracovat za zakladni plat

ararat
30. 12. 2016 08:21

Alena Ponistova
ararat nikdo se tě neptal na můj názor,ty smradlavá špíno od smetáku.Po tobě už jen potopa.To je tak že jak rodina ,tak Ostrava tě má plné zuby,nezbývá ti nic jiného,než si vylít zlost na lidech co neznáš.Ty ani nevíš co je slušné chování,blbko ***amotná.
++++­++++++­++++++­++++++­++++++
ty .k.r.a.v.k.o Ponistová,neumíš číst?Odpovídej alespoň na to o čem píšu,no ale po tobě chtít,abys pochopila ten základ co ti sděluji,je snad nad lidské síly.Neumíš nic než omílat něco o smetáku.Kdo mě má plné zuby jsi ty sama,tynikoho neznáš jenom se snažíš mě pomlouvat ale nemáš téma,ty nemehlo od WC.JÁ NEMOHU ZA TO ŽE MÁŠ HLAVU POŘÁD V MÍSE WC.Svůj osud jsi si vybrala sama a pak tady píšeš závistivé a nesmyslné komenty.Ty mě neznáš a nikdy mě naštěstí nepoznáš.Jsi omezená a primitivní.Tak nezuř spratku v pruhovaném hadru.Dej si do pořádku držku máš ji samý pupenec a to nemluvím o těch tvých vlasech ,vypadáš jak cuchta od WC.TAM JE VIDĚT TVOU ÚROVEŇ SPODINO SPOLEČNOSTI.

-bello-
30. 12. 2016 12:00

ararat
nemůžeš si to s Ponistovou vyřídit na fcb?Co sem cpeš svoje odpovědi?Se divím, že tě nevyškrtla jako další na fcb a měla by pokoj.
A neotravuj pořád s tím úklidem jiných.
Uklízíš Ty, dala jsi sem svoje IČO, i když to bylo zbytečný, protože ses i jako bábinka Evinka prezentovala s živností.
Ježíši ty jsi tak otravná, ty kravko z Ostravy!

ararat
30. 12. 2016 19:58

-bello-
30. 12. 2016 120 ty mišuge,se to tebe netýká a pokus se ti moje komenty nelíbí tak je ty mišuge nečti..co se týče úklidu ty o tom nic nevíš a mé IČO jsi tady dávala právě ty jako první,hlupaňo.. ty máš problém se mnou ,ty mě neznáš a vůbec nevíš nic o tom zda uklízím či niko­liv,kr­avko­..vů­bec jsem nepochopila kdo má koho vyškrtnout,ale já se dostanu na tvůj profil aníž byty jsi o tom něco tušila ..hahahaha jsem mrtvá smíchy ty nedouku...jestli jsem otravná je mi fakt ukradené,ale je vidět,že tě to nenechává klidnou a to je to co mě na tom baví.tak že nejdříve si musíš poradit s tím co je pode mnou a pak
si dej pozor na zvratná slovesa blběno z Práglu z Bohnického ústavu,ty důchodkyně na hlavu,který oficiálně vlastníš.

(u(x­)v(x))­′=u′(x­)v(x)−­u(x)v′­(x)v2(­x)

Sarah Woldekiros
31. 12. 2016 06:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
31. 12. 2016 08:22



-bello-
30. 12. 2016 120
chaluge
31. 12. 2016 06:23

antonuis.j
29. 12. 2016 17:40

Proč podivně? Nešlo přece o politické kamarády ani vlivné podnikatele a další existence, ale pouze o zvířata, charitu... a to nestojí ani za řeč! Dle "Ivanky" a "Mistra" tedy rozhodně ne. Míval jsem ho rád, ale dnes? Škoda slov..

ararat
28. 12. 2016 17:48

Alena Ponistova
on už je tak prohnilý tou pýchou,že nám bude tvrdit i po smrti,jak se cítí zdráv a mlád.
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++
Ponistová,ty tupé ***.jsi nevychovaný spratek,hajzl a primitivní k.r.á.v.a.

6010
28. 12. 2016 17:31

Pan Gott má již svůj věk, zdraví také chatrné, tak kdyby se na lidi vyflákl a konečně si začal užívat důchodu a holčiček, tak by neprohloupil.On má vystaráno na kolik generací dopředu.Měl by se věnovat již jen rodině, cestovat s nimi do teplých krajin a na lidi nevděčné se vykašlat.Jeho neštěstí je to, že má rád lidi a rozdává se jim.Mám obavu, aby na to nedojel.

-bello-
29. 12. 2016 00:47

Gott se nerozdává pro lidi!Gott tím nabíjí především sebe !

ivoadler
29. 12. 2016 10:51

Důchodu si užívám, ale holčiček ne. Ty na mně se rou. Asi mám malý důchod.

bohatypoodnikatel
29. 12. 2016 11:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
29. 12. 2016 11:13

Jsi mimo. Holčičkama jsem namyslel vnučky.

ivoadler
28. 12. 2016 16:06

Rád bych zkusil nějakou samostatnou akci. Tady nepřímo přiznává, že na samostatný koncert už nemá sílu, jen na nějaké hostování. Doufám, že ten jeho koncert nedopadne. Ale i kdyby, trvalý jev to nebude. Už tě, Karle, čeká jen křtění slůňat a sem tam nějaké to vystoupení.

bohatypoodnikatel
28. 12. 2016 19:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
28. 12. 2016 13:18

Zajímalo by mě, jestli by nahonem zrušil i koncert .Resp. těch svých 1-5 písniček, kde přicmrdává coby host.
Gott nějak nepřemýšlí.Ti fanoušci jsou svým obdivem k němu totiž stejní !!! .Jak na koncertu, tak v ZOO.Ale on dává najevo , že jedni mu vynášejí, tedy " těm musím podkuřovat. " A oni mu vynášejí mu nejen zisk hmotný, ale hlavně sebeuspojení z koncertování , pocity libé, kterými si léčí ego a rakovinu.Ti druzí jsou jen obličeje např. v ZOO a s těmi to " nějak skoulím , ale nechám si je v záloze, tedy na ně vybalím empatii a rakovinu, zápal plic a plotýnku."
Gottovi dělá plán akcí " Ivanka " s tou svou pošahanou kamarádkou. Ty dvě nasmlouvají všechny možné akce ,protože aby mu vůbec nějaké pak zbyly, když se počítá, že je každou chvilku nemocen , ale přitom chce být dál aktivní a mít zábavu. No a pak ty akce " nedůležitý " škrtají , protože v mezidobí přicházejí jiné a třeba lepší.A tak já to vidím s Gottem tak, že pro produkční spíš sazka x sportka, než spoleh a jistota to mi nikdo nevyvrátí.

ararat
28. 12. 2016 17:51


-bello-
28. 12. 2016 13:18
proč ti to tady chybí?
ax^2­+bx+c=­\sqrt{­a}x+t ;

panikekulova
28. 12. 2016 11:31

Mám takový dojem že nás budou zásobovat články o Gottovi až do jeho smrti a ještě pár let potom.Ať se na mě nikdo nezlobí ale Gott už mi leze krkem i když jsem ho dříve měla ráda.

Sarah Woldekiros
28. 12. 2016 10:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
28. 12. 2016 12:48

stara vochechule to bulvar takhle musi napsat takhle se to dela uz od dob kde si varila komousum kafe a kdyz se jim postavil tak si podrzele stara breco ...kajik zadnej zapal plic nemel ale ty ovce stara na to skocis

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.