Ostuda před celým národem: Agáta Prachařová ztrapnila Verešovou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Ostuda před celým národem: Agáta Prachařová ztrapnila Verešovou!

V rámci VIP Prostřena naše Agátka u stolu vytáhne historku, která se udála během jejich společné večeře s Andreou Verešovou. Modelka s magisterským titulem bude pěkně prskat!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ppadys13
30. 12. 2016 16:57

ta k*nda kachní zobák je trapná už když se někde objeví.

jirter
26. 12. 2016 23:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xcarodejka
25. 12. 2016 16:02

Proč jsi se rozhodla uchlastat?

inocenta
25. 12. 2016 15:52

Já tedy nejsem tak moc bulvárně vzdělaná ,a současné mediální hvězdy/ především ty seriálové herce/ prostě neznám a sotva znát někdy budu. Asi o nic moc ani nepřijdu.

ararat
25. 12. 2016 10:18

-bello-
23. 12. 2016 02:18
chaluge
23. 12. 2016 03:25
hm,že by obě nespaly? píší shodou okolností jen v noci?
Markéto dej se dohromady a uvažuj,nebo máš zatemnění mozečku? dovol abych se zasmála..přes den jiné nicky a stejný nebo podobný obsah?och ty směšná figurko

zamlzena
25. 12. 2016 16:19

bello a chaluge mají být jedna osoba? To sice nevím, ale Markéta to asi NENÍ. Já podrobně takto sledovat povrchní osůbky typu Verešové bych opravdu nezvládalaa nebavilo by mně to. A hlavně si šetřím energii na jiné věci. Též životní vzory a osoby, kterých si vážím jsou opravdu někde hodně, ale hodně jinde. Měla by jsi také číst v jiném sektoru, než je pouze bulvár,

-bello-
26. 12. 2016 02:05

zamlzena
já jsem já a chaluge je někdo jiný.
Tím bych plytké povídání šílení ararat ukončila.
Nesmysly neřešeím.

-bello-
26. 12. 2016 02:18

ararat
už jednou jsem ti napsala, že nejsem modrý límec jako ty , nemusím a ani neumím zařezávat se slepicemi jako ty a jsem maximálně tvůrčí, když Ty máš půlnoc.Nejsem sedřená manuální dřinou jako ty a na rozdíl od tebe si můžu dělat co chci ! S tím nic nenaděláš, tak jako s mou váhou 54 kil.
Irituje tě to , ale je to zbytečné, nech to bejt!
Místo toho se nauč už zvratná slovesa, za tu dobu, co ti je tluču do hlavy bych i blbce naučila integrály
čus, kopretinko bulváru na " vysokém postu " s příjmem za úklid 60.000 /měs.

ararat
26. 12. 2016 09:29


-bello-
26. 12. 2016 02:18
jasně primitivní mozečku,že ty neumíš zařezávat ze slepicemi je úplně srandovní,je přeci normální,v noci spát je to ty primitive přirozené,a že jsi tvůrčí,ano jsi tvůrčí tady v noci psát na AHA své přiblblé komenty,páč tobě tvá rodina tě hlídá,abys neměla psychické problémy.nenechává tona tobě pozitivní vliv.No nejsi sedřená páč psychiatričtí léčení jako ty nepracují a máš na to důchod a raději ani nebudu psát ve kterém stupni tvé diagnozy se nacházíš.v Ty v žádném případě nevážíš 54 kilo a to musíš ještě hodně a hodně přidat 79 kilo tomu .Prostě kredencový typ zvratná sloves a primitivní integrály bys měla vysvětlit kde je nepoužívám a jak vlastně vypadají trubko,píšeš o něčem čemu vlastně nero­zumíš­..hi­hihi­hihi­..tyj­si směšná figurka a můj post je vysoký a už bys taky měla přidat už to není 60 tisíc víš,já na rozdíl od tebe se o sebe starám a buduji něco co po mě zůstane mé rodině,a co zůstane po tobě ty psychiatrická pacientko? jsi závistívá a nepřejícná že já mám a ty máš své integrály a zvratná slovesa prostě MIŠUGE

blankaflexi
23. 12. 2016 06:51

Nechutné prase bez zábran-- nějaká PERKAUSOVÁ !!!!
HOVADO BEZ ZÁBRAN !! Styď se ty rajdo !!!

-bello-
23. 12. 2016 02:18

Verešová má ostudu i na Slovensku.Slovenský prezident má dceru, která s ním často vystupuje na veřejnosti.Je tedy známá.
Ta dcera vystupovala na nějaké charitě jako modelka a všem se představila , ale z šatny ji vyrazila Verešová že má přednost!
" Verešová nespoznala dcéru prezidenta. Ako reagovala Natália Kisková?" Ta vstala a odišla so slovami, že sa to dalo aj trocha slušnejšie povedať. Zaskočený vizážista už len stihol poznamenať: ,To bola prezidentova dcéra.',” opísal udalosť náš zdroj.

Sarah Woldekiros
23. 12. 2016 03:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
23. 12. 2016 11:16

chaluge
ta Kisková tam byla první seděla na židli a nebyla hotová s líčením. Máš pravdu, přednost měla Verešová, jenže Verešová je arogantní, šlo o to jak se chová.A taky o to, že ta Kisková je fakt na Slovensku často v novinách vedle otce.Co do společenské kategorie je tedy o několik tříd výš, než oblíkačka hadrů na molu Verešová.To mi nevyvrátíš! Tak to prostě je, i když ne v ždy spravedlivé.Kdyby Verešová trochu četla noviny o něčem jiném, než o sobě, poznala by dceru prezidenta a mohla být aspoň dle etikety slušná.
Někde jsem četla, co o ní vyprávěl otec Jágra! Hlavně že měla u Jágra zlatou kartu, zbytek ji nezajímal.

andorea
25. 12. 2016 16:54

Pokud tam byla i prezidentova dcera jako modelka, tak nevidím důvod, aby měla přednost zrobna Vereška.

ararat
25. 12. 2016 10:24


-bello-
23. 12. 2016 02:18 od kdy píšeš už slovensky,to jsi si vgooglovala?hm ať tě za to nesetře PONISTOVÁ

ppadys13
30. 12. 2016 17:00

nauč se gramatiku, blbko.

starypes
22. 12. 2016 17:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
22. 12. 2016 18:45

A rumové culičky ke cafi

6010
22. 12. 2016 14:46

O Verešové je známé, že je blbka a ten její titul je z Plzně, tudíž ten vůbec nebrat vážně.Ale o Agátě, která takto trapí mohu říci, že to je úplné tele.Ona je jedna za 18 a druhá bez dvou za dvacet.Obě jelita.A máma Agáty, tak o té raději ani nehovořit.Nemohu ji slyšet již jen kvůli tomu jejímu skřehotavému hlasu.Na Prostřeno s těmito rádoby VIP raději nekoukám, chci být vklidu..

dametodokupy
22. 12. 2016 11:14

Nemaj si co vycitat,obe jsou stejny

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.