Drsný vzkaz Ochotské Rosolovi o tunách s*aček! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Drsný vzkaz Ochotské Rosolovi o tunách s*aček!

Před dvěma týdny se ukázalo, že Míša Ochotská se odstěhovala od manžela k rodičům. Krize jejich manželství zatím trvá. Zatím je ve hvězdách, zda spolu aspoň kvůli synovi oslaví Vánoce. Její aktuální reakce na Instagramu ovšem nasvědčuje úplně něčemu jinému. Zveřejnila tam totiž příspěvek, který mluví za vše...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bakalala
18. 12. 2016 12:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
15. 12. 2016 16:35

Chudák Lukáš, on je fakt takový troubulínek hodný.. Vyzuna, která šla a jde jen po prachách, a která vypadá od dvaceti jak plastiková pětačtyřicítka, z něj vytahala co se dalo, zahrnula se luxusem a machrovala kudy chodila, chtěla víc a víc, ale přitom, aby seděl doma... To si anorektická treska dost protiřečí - buď miliony, nebo táta doma, ludro jedna. Navíc nechápu její příšernou lenost, blizny - ona nezvládne JEDNO dítě? Asi jí vadí i to, že se nemůže válet jak prase - je prostě shnilá a lenivá prašivka anorektická, vařit a starat se jí nevoní, bábě seschlé. Jiné ženské makají, starají se o několik dětí, vyvářejí, pečují o domácnost ... a to bez milionů. Jenže to jsou ženy a matky, ne curvy shnilé jak brambory, zvyklé jen lehnout, roztáhnout, a mazat se zlatou kreditkou do butiků a čekat, že manžel vydělá jmění a ještě je bude ošetřovat. Ochotská - klidně se zahrab pod zem.

britva
14. 12. 2016 17:27

já toho Rosola nechápu. finannčně zajištěnej a on si jí vezme, nechápu. proč jí jenom nepígloval, když se mu líbí a pak jí kopne dorotu do péérdele a bere jinou zlatokopku. a na dítě měl času dost. teď ho ta mrcha slíkne do naha a bude cálovat jak mourovatej a bude moc rád, když na to do budoucna vydělá.

ppadys13
13. 12. 2016 18:15

se mu divím,že si vzal takovou kundu.

antonuis.j
13. 12. 2016 19:03

to já taky, takovou vyhlášenou projetou dorotu a zlatokopku... ale on vypadá jako takový hloupý Honza, takový hodný troubulínek..

antonuis.j
13. 12. 2016 17:03

A kde je vzkaz o tunách sra*ek??? To jako ty kokosky nebo pusinky? Nerozumět řeči pablbů z redakce! A jinak - asi už MO rozházela manželovy penízky a tak se vrátila k mamince, ovšem to pečení jí nevěřím - jen opět zapózovala, ani neví, jak to cukroví chutná, komediantka. Ale co, ať se třeba poflákají oba, věděl jsem, že to "manželství" bude za sezónu pryč.

Sarah Woldekiros
13. 12. 2016 15:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amej
14. 12. 2016 09:50

naprostý souhlas

yokky
13. 12. 2016 14:27

stale a dokole potvrzujete....... „Česko je nejkrásnější zemí na světě. Jen je škoda, že zde žijí Češi.“ .....Vlasta Burian Datum narození: 9. duben 1891 Datum úmrtí: 31. leden 1962

lalia
13. 12. 2016 14:01

Taková to byla velká láska.Míšo,co se ti na něm nelíbí,že jsi mu utekla?Že nevydělává tolik co dříve?Není s tebou tolik co dříve?To není důvod.Ba naopak bys mu měla být oporou,máš s ním klučinu,zdravého a ten chce tátu a bude ho chtít.Uvědom si to.Bude tě to jednou mrzet,když se nevrátíš.Věř mi.

-bello-
13. 12. 2016 12:58

Co je to za nadpis?nechápu.Na instagram nechodím, ani na fcb.Ochotská, co vím dostala prsten , jako mám já a psala jsem, jak je neprak­tický­.Jes­tlipak v něm peče to cukroví?
Co kdyby se vykašlala na pečení, cukroví koupila a místo toho všeho zvládla údajně hyperaktivního kojence, či batole ( nevím jak je to starý) a šupem jela dělat domů rodinu!?

mord
13. 12. 2016 13:42

Jako máš ty intelektuálko z Aha? ty jsi tupější než necky zakomplexovaná čůzo

nicnezpravda
13. 12. 2016 13:44

Podívej se do fotogalerie u tohoto článku..tam to je..že když dáš ženě h..no že zbtoho udělá tunu sr😁😂😁

-bello-
14. 12. 2016 00:38

Podívala jsem se do galerie na tunu *** a soudím, že
éterická blondýna přešaltovala na ***cucy.
Jak můžou být tyholky furt tak sprosty! furt !

ararat
14. 12. 2016 10:37

MIŠUGE = -bello-
13. 12. 2016 12:58,TY JSI DOPADLA,SPADLA JSI NA SAMÉ DNO CO?

koko61
13. 12. 2016 12:56

Tak už jí asi nemá co dát a nabídnout, jen to hov..no .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.