Tereza Kostková (40): Za kšeft života vděčí Ebenovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Tereza Kostková (40): Za kšeft života vděčí Ebenovi!

Bez Terezy Kostkové (40) a Marka Ebena (58) by si StarDance jen těžko někdo dokázal představit. Málokdo ale ví, že za svůj životní kšeft vděčí oblíbená herečka právě svému kolegovi. Díky němu jí každoročně přistávají po soutěži na účet tučné honoráře. Částka už se vyhoupla přes 2 miliony.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
13. 12. 2016 00:21

Já bych si klidně StarDance bez Terezy Kostkové uměla představit, její účinkování podle mne zase až takový zázrak nebyl . Marek Eben ano, ten byl skvělý .

-bello-
12. 12. 2016 23:28

A když si na ni Eben ! vzpomněl " to už byla Kracíková , nebo aspoň jeho partnerkou ? Co já pamatuju, tak po Tereze Kostkové neštěkl pes do doby, než si začala s Kracíkem.Přesně tak, jak o Brožovou nikdo nezavadil, dokud si nevzala bohatého zlatníka, co jí pak koupil role.

Závist nezávist - ona je celkem milá i občas půvabná, ale na druhou stranu, přepočetl někdo kolik hodin tím trávila, kolik má vlastně na hodinu?
No to co ona nemá chirurg!Tak je to tady v Česku.Takže až půjdou zase tihle bezmozkové na Staromák, mám v paměti, že se u nás špatně nemají!

Sarah Woldekiros
13. 12. 2016 15:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
12. 12. 2016 16:03

tak to mu musela podrzet aspon na jazyk

krllo
12. 12. 2016 05:50

Proste kdo umi, ten umi. To autor(ka) clanku by nedostala ani kdyby vykourila cely orchestr pri kazdem dile SD

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.