Kostková ze StarDance: Proč musela na slovo poslouchat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Kostková ze StarDance: Proč musela na slovo poslouchat!

Nemůže si obléct, co chce. Tereza Kostková (40) je sice hvězda první velikosti, ale jakmile jde o výběr šatů na přímé přenosy StarDance, má vážný problém. A pořádnou smůlu! Musí poslouchat a oblékat to, co jí nařídí. Tak tomu bylo i včera při finále soutěže, které skončilo po uzávěrce tohoto vydání.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
11. 12. 2016 14:19

Nekoukám na to, ale vím, že Kostková je co do mluvy zpatra totéž neštěstí jako Žilková. A to si myslím, že tady to měla nacvičené a ke kiksům nemělo docházet. To - ke komentu tady dole.
JInak Kostková je obyčejná, ve skutečnosti fakt obyčejná ženská, má pytle pod očima a strašně málo vlasů.Maskérky odvádějí hodně práce a na uvedené fotce je tak vyretušovaná, že až hanba.Tak nevím, jak to s tou opravdovou krásou je

fizi
11. 12. 2016 08:15

Jestli se někomu na Tereze líbí široké sukně,je to jeho věc.Mě ne.Má pěknou postavu a v přilehlých šatech vypadá líp.Spíš jí ale měli domluvit co říkat a co ne.Někdy fakt blekotá o h...Celkem jsem rád,že vyhrál Piškula,poprve v tomto pořadu zvítězil někdo,kdo byl v tanci nejlepší a ne ten,kdo byl sympatický,ať už svým projevem,nebo tím,jak je známý.Mluvím o Batulkové před Norisovu,o Polívkové před Kuchařovou a taky o "Marušce" před Jitkou.Toť můj názor.

jity
11. 12. 2016 13:22

Tereze to sluší pořád, vždycky ji udělají krásnou, ale včera jsem ty šaty moc nechápala, chodit se v nich nedalo, musela dávat pozor aby neupadla. Ten materiál mi připomínal taft, pokdu se to ještě vůbec vyrábí.

vigela
11. 12. 2016 17:35

Souhlasím. Taky jsem se včera divila, do čeho ji to oblékli. Šaty nepraktické a ani jí neslušely. Na finále bych si představovala něco úplně jiného.

defakto
11. 12. 2016 14:39

... jasně, že Norisová byla v tanci lepší , ale je to Slovenka a tak raději hlasovali za Batulkovou !

-bello-
11. 12. 2016 16:50

defakto
Když už , tak p r o Batulkovou.
.. za ... znamená v hlasování místo někoho.
příklad.: ...byl nemocen, a tak za něho hlasoval v pověření jeho zástupce ...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.