Horká prezidentská linka mezi Pražským hradem a Manhattanem: Jak se volá Trumpovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Horká prezidentská linka mezi Pražským hradem a Manhattanem: Jak se volá Trumpovi!

Milos, rád tě slyším! Já tebe taky, Donne! Tak nejspíš začal telefonát nastupujícího prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa (70) s českou hlavou státu Milošem Zemanem (72). Aha! se na detaily hovoru ptalo prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
08. 12. 2016 10:51

Zeman mě začíná štvát s dotazy a pošťochováním, aby Trumpová Ivana, co mluví českou hantýrkou a je naducaná botoxem byla tady velvyslankyní.Ta krá.va nebeská, kam vleze do ciziny bude vykládat , že je vlastně Češka, tedy jakápak vyslankyně USA ? ( kromě toho vlézt Rakušákovi do postele, jen za pas a emigraci je dost nechutný počin té " dámy" ).
Dál mě štve Zeman s protěžováním kobliáře ze Slovenska.Prej na Nobelovku !Zeman je nějak mimo!

fizi
09. 12. 2016 09:13

Pokud si někdy přečtu Vaše příspěvky,vím,že Vy jste mimo už hrozně dávno­.Rádo­byin­teli­gente.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.