Opravdu bych se na jejím místě zamyslela, honíme se pořád za něčím a pravý smysl vánočních svátků nám zcela uniká. A v jejím věku bych si dávala pozor na předčasný porod,také by to nemuselo dopadnout dobře. Přeji miminku hodně zdraví a buď zatím tam,kde jsi,je ti tam nejlépe!!!
Jaký může mít tahle zhýčkaná ženská shon a stres? Z jednoho dítěte? Na úklid má zajisté hospodyni, také má manžela není na vše sama......
Kdysi naše babičky pracovaly na poli, mezitím porodily a dítě dali do prostěradla mezi dva kůly, aby ho houpal vítr a ony šly hned pracovat. A také nebylo tolik peněz, aby mohli dítěti dát vše, co by chtěly.
Takže, vy rozmazlené tzv. celebrity, aby ste se nepos.raly!!!!!