Šmuclera děsí ukrajinští zubaři v Česku: Opravdová hrůza! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Šmuclera děsí ukrajinští zubaři v Česku: Opravdová hrůza!

Nový šéf českých zubařů má obavy ze současné záplavy stomatologů z Ukrajiny. Podle statistik je totiž každý 10 zubař u nás právě z téhle země. Co mu na nich vadí?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

gurke
07. 12. 2016 08:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
06. 12. 2016 18:40

Něco na tom může být. Když moje zubařka šla do důchodu, těžko jsem hledal nového zubaře. Nakonec jsem našel jednoho mladého, který si otevíral vlastní ordinaci. Předtím dělal v nějakém výzkumáku. Je to ale od mého bydliště dost daleko. Teď vedle v ulici otevřeli ordinaci nějací Ukrajinci - manželský pár. Zvažoval jsem, jestli k nim nemám přejít. Ale zavrhl jsem to. K mému zubaři jezdí i zahraniční klientela. Ukrajinci mají pořád stojku - přijímáme nové pacienty. Manželka to nadhodila své zubařce a ta mi to taky nedoporučila.

eisenbieger
06. 12. 2016 21:11

mas bydlet ve svajcu a mas bile zuby i ve vysokem veku jako ja ...takze slendriam co so prace tyce a jeste tam nikdo neni

Sarah Woldekiros
07. 12. 2016 02:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
07. 12. 2016 23:35

eisenbieger
nehoň si tady triko , klapačky " padlý sníh " sis vybral na pojišťovnu, povídaly báby v Benešově a taky, že prej tím svým cheese už jsi rapnej

husakovodite
06. 12. 2016 15:58

Můj zážitek s ukrajinskou zubařkou je hrozný. Malého syna (5 let) bolel před časem o víkendu zoubek, museli jsme na pohotovost do ČB a to bylo peklo, v ordinaci ukrajinka a hned jdeme trhat. Malej klučík pusu plnou krve a ono jí to pořád nešlo. Doma z toho dostal horečku a 2 dny proplakal. Když jsme pak přišli ke své české zubařce, tak se zhrozila. Nakopat do ***.e . Ukrajinci tak max. na stavbu, ale ani tam jim nemůžete dát žádnou odbornou práci.

fortun
06. 12. 2016 14:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
06. 12. 2016 13:31

Nový ministr zdravotnictví Ludvík určitě rychle vyřeší zkoušky ukrajisnkých zubařů. Je přece nejschopnější .

Sarah Woldekiros
07. 12. 2016 13:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.