Pyšná Basiková: Syn všem vyrazil dech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Pyšná Basiková: Syn všem vyrazil dech!

Chce, aby z něj vyrostl gentleman. Proto Bára Basiková (53) poslala svého sedmiletého syna Theodora na kurz etikety k Ladislavu Špačkovi (67) a už předvedl, co se u něj naučil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
04. 12. 2016 20:05

Ten kluk je celkem slušnej a vychovanej ( v rámci svých let ) a vím to .Nedělaj z něho sélebritu, vím to !
Je úžasné, že to dítě vychovávají a dávají tomu vážnost.Ve změti těch fracků, co řvou v restauracích, kavárnách, cukrárnách i v divadlech a matky je nechají je tenhle kuk a Bára Basiková i s manželem výjimkou!
Nevím, proč by mělo být tomu klukovi kradené dětství, který blb si to myslí? Taky jsem byla vychovávaná tak a líbilo se mi to.
O to víc mě děsí přístup Čechů k volné (ne)výchově svých potomků.Děsný to tady je! Fajt horší jak v USA a to prej se Češi po nich opičí.Neopičí, jsou jakoby " demokraticky " zběsile urtžený ze řetězu!

eva.hrebik...@...
04. 12. 2016 02:00

To by aj mne vyrazil dych môj syn, keby podal prvý ruku dievčaťu, To, že muž čaká, až mu žena podá ruku vieme od rodičov, nemuseli sme chodiť do zvláštneho kurzu, pravidlá spoločenskej etikety sme si osvojili výchovou. Ale moji rodičia ich ovládali.

ivanak
03. 12. 2016 15:48

Tyhle blbky cpou děti na všechno možný. Kradou jim dětství.Jedny cpou děti do seriálů,druhý do muzikálů no ale v tomhle je šereda asi první.Její syn bude gentleman.

josie7
03. 12. 2016 14:23

taky mi to vyrazilo dech! Já myslela, že mají normálního kluka

defakto
03. 12. 2016 09:51

... chudák kluk , to chtějí z něho mít cvičenou opičku ? To bude všem svým kamarádům pro smích !

Sarah Woldekiros
03. 12. 2016 17:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
04. 12. 2016 20:07

jako opice se chovají ti nevychovaní spratkové , výplod volné české výchovy generace po 1989. r. !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.