Válka s domácí pokračuje: Krampolovi změnili adresu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Válka s domácí pokračuje: Krampolovi změnili adresu!

Krampolovi se znovu po pěti letech objeví v kulinářském pořadu Prostřeno!. Jejich účast se však opět neobešla bez komplikací. Neshody s majitelkou je donutily, najít si nový byt!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
09. 11. 2016 01:12

Já Krampolovi fandím, ale na pořad se samozřejmě nedívám, mě takový blbosti nebaví.Nemá cenu tady plejtvat slovy jako že manželka nepracuje, když se tak dohodli a on se o ni vzorně stará , nemá cenu říkat , že důchody jsou v Česku k pláči a že on říká nic, než co se ví a má pravdu!
Nemá cenu říkat, že každý má možnost jako on pracovat v zápřahu do skoro osmdesáti a nemá cenu říkat, že když si na to vydělal, tak cestoval! No a co jako ?!
jak to souvisí s tím, že Kalousek a Topolánek na důchodce kašlali a důchody jsou tak mrňavé, že je hanba je vůbec dávat a divím se, že nenechají důchodce radši vymřít, aby měli pokoj !

Inka
08. 11. 2016 17:29

...včera prohlásil Krampol v pořadu Prostřeno :..." s Haničkou jsme procestovali čtyřidcet států..." ! Poté do studené vody nakrájel zeleninu, cibuli, pistavil na sporák a jeho Hanička se zeptala, zda je již polévka hotová ..tak to mne dostalo a hotová smíchy jsem byla já... Krampol na to odpověděl, že se to musí ještě VAŘIT ! Tak nevím...😂😂😂

mekanik
03. 11. 2016 14:57

proč si nekoupí svuj byt????

ellenic
03. 11. 2016 14:47

Jsem v klidu , protože Krampol podobně jako jiní v jeho branži samozřejmě nežije jen z docela slušného důchodu, vždyť kdo má dnes důchod 15 000 Kč. Statisíce údajně dostal za reklamu od týpka z vytunelované kampeličky. Kdyby ta jeho Hanička byla co k čemu a nehrála si víc jak dvacet let na manželku herce, tak mohla mít příjem a ne fňukat. Jó pane Krampol, život je někdy těžký, ale určitě ne u Vás, protože si to dokážete užívat a proto Vám to nemám důvod věřit .

budox
03. 11. 2016 10:37

odkdy jsou bytní nuceni provozovat charitu?

honza54
03. 11. 2016 06:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lambrika
02. 11. 2016 16:10

Na Pařížské a jenom 16 000 kč ? To se jim nedivím , že se jim nikam nechce.Třeba za pavlačový byt 2+1 48 m2 4.patro bez výtahu u Karláku zaplatíte 14.000.
Takže Krampoul je obyčejná vyžírka , jestli on není socka ?

majojo
02. 11. 2016 13:36

Platit nájem 16 000 nemůže a najmout si další byt na Janáčkově nábřeží, to ano?

ivanak
02. 11. 2016 12:56

No to je teda nehoráznost jim tak navýšit nájem,když má pan Krampol tak nízký důchod chudák.Přece nemůžou ten byt teď opustit,víte jak jsou tam za ta léta zvyklí a na stará kolena se stěhovat,to by jim mohlo i ublížit.To se jim to bydlelo.To ale neměli cinkat klíčema.Kdyby byl dům Krampola,tak už tam ten nájem navýšil dávno chamtivec.Jen tak dál,ať pěkně maže někam do paneláku,tam bude platit těch 16000,

Sarah Woldekiros
03. 11. 2016 06:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

oldedek
02. 11. 2016 12:31

Jak já bych chtěl být tak chudej jako Krampoul ...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.