Hana »Twiggy« Gregorová: Kompenzace jejího hladovění odhalena, začala víc ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Hana »Twiggy« Gregorová: Kompenzace jejího hladovění odhalena, začala víc ...

Hanka Gregorová poslední dobou jen kvete. Zdá se, že na co sáhne, to se jí daří a to navzdory tomu, že v posledních dvou letech zhubla víc jak dvacet kilogramů. Lidé na dietě bývají často náladoví, ale herečka svítí jako sluníčko. Teď prozradila, jak se jí podařilo nad touhou po něčem dobrém zvítězit.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mandat
30. 10. 2016 19:08

Kde ta baba kvete ? Nevidite tu jeji vytahanou kuzi v obliceji ?
Samozrejme, ze zhubla,kdyz ji spadl mozek do delohy.

mekanik
28. 10. 2016 18:42

bel

-bello-
28. 10. 2016 23:08

mek
jak jsem psala, rozvod

jussuf
27. 10. 2016 06:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
27. 10. 2016 00:08

Být blond, tak je to ta " hraběnka " od Šroubka na Václaváku.

eremita
26. 10. 2016 23:34

Ale fuj. Čím si paní Gregorová zasloužila takovou nepřízeň bulváru, když s jejími pracovníky (říkat jim novináři není přesné) spolupracuje vstřícně? Tak nevábná fotka je na pováženou. Nebo na zoufalství. S kým se nepaktovat, už ví taky. Nebo je jich víc?

jardavozembouch
26. 10. 2016 17:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anka
26. 10. 2016 15:46

To, ze ma pani Hana oblicej samou vrasku je dusledek koureni a nespravne vyzivy. Je skvele pro jeji zdravi, ze zhubla 20kg, ale je absolutne spatne, ze to dela pouze jidlem a ne v kombinaci s cvicenim. s heslem laska kvete v kazdem veku, preji vam vsem hezky den.

baronessa
26. 10. 2016 14:45

Tak jestli si vytyčila cíl hubnout, až bude vypadat jak Joker, povedlo se jí to na jedničku!!! Opravdu strašná, umělá tvář.

starena
26. 10. 2016 14:25

Estetická stránka při sexu není vždy rozhodující, snad jen z počátku...názory na toto se různí...i vliv a bohatství jsou afrodiziaka

starena
26. 10. 2016 14:20

Tajemství takového zázračného zhubnutí tuším, sama jsem to též zažila. Není to omezení jídla, je to láska, vzrušení, které navodí hypermánii, člověk jíst nemusí, tělo je plné energie a spaluje jako pec. Nevydrží to pořád, ale je možné, že to tak někteří lidé, obzvlášť muži mají pořád a proto nemají problém s nadváhou. Bůh jí přej.

marlen5
26. 10. 2016 13:26

Je skutečně nechutná. Už v době, kdy ještě žil její manžel, to byla rozeřvaná primitivka . Ale to, co se s ní a kolem ní děje v současnosti, to je absolutně jen pro otrlé povahy. Já tu dámu nemám ráda, není ani dobrá herečka, nesleduji dění kolem ní, ale média nám jí cpou horem dolem, nedá se tomu uniknout. Už svým zjevem působí jako od podřadné pouťové atrakce, neumí stárnout s noblesou. Ostuda s kolouškem je pro veřejnost opravdu k smíchu, ale jak se asi můžou na svou komickou a trapnou matku dívat její děti?Paní Gregorová, prosím přestaňte znevažovat jméno svého zesnulého manžela, přestaňte mu dělat ostudu, přestaňte se zesměšňovat před svými dětmi. Jste ostuda jména Brzobohatý.

alusinek
26. 10. 2016 13:01

Po takovém zhubnutí se tělo hodně změní,ale asi se to koluškovi líbí nebo něco jiného?

Sarah Woldekiros
26. 10. 2016 12:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
26. 10. 2016 13:23

Celkový efekt...Jolly- Joker....

mord
26. 10. 2016 15:33

A ty zase nic stará chudá závistivá zbytečná šmudlo a tak to má být oxallis

Sarah Woldekiros
26. 10. 2016 16:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
27. 10. 2016 00:32

chal -ahoj
Je dokázáno, že se přeceňuje hubnutí sexem, je to mýtus.
Ta baba mě dojímá, jak furt bájí nesmysly.O Brzobohatém veřejně mluvila, jaký je to milenec, zatímco v tom věku už ten chlap snad skoro nemůže bych řekla já .A tak to doháněla jinak.Vedle Brzobohatého kynula, žrala a byl jí ukradenej, aby se mu líbila.
Teď zhubla, aby se líbila svému novému trotlovi.A zhubla proto, že málo jí a hlavně vyloučila rychlé sacharidy .A kdo udělá tohle zhubne vždycky, ale je to nesmysl.Ale nijak štíhlá není .Když ji žádal o ruku, měla zadek jak šifonér a doteď má tlusté povislé paže.
Bezva kniha o tom a dalším , kterou jsem četla pro zábavu, a která je vtipná a poučná je Oh My God Diet / OMG Diet/
od Venice Fulton
http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=vQKED­krkUdg

eisenbieger
27. 10. 2016 05:05

potkaly se dve baby obe si muzete s timhle strasidlem podat ruku ...stejnej rocnik , stejna visaz ale ona ma naskok pac je slavna

-bello-
28. 10. 2016 00:25

eisenbieger
Neblbni , vůbec nevíš kdo jsem, nepindej tady .Nemá to cenu!
Ale já nezapomneu, žes tady na sebe profláknul od čísla bot přes dat.narození ( 8/ 1943) identifikačně skoro všechno, neboj
Jsi stejně blbě hecovatelnej jako ta o uznání žebrající živnostnice ararat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.