Úspěšná dieta Csákové: Byla jsem v šoku, co to udělalo s mým tělem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Úspěšná dieta Csákové: Byla jsem v šoku, co to udělalo s mým tělem!

Překvapila štíhlejší postavou. Když se o víkendu Ilona Csáková (46) objevila na Českém mejdanu s Impulsem, všichni žasli.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
19. 10. 2016 09:24


Alena Ponistova
Jana Endží Paňáčková ráda poznavám lidí všeho druhu,mám ráda společnost.Možná pochopí,že mezi celebritami a lidí kteří pracovali a pracují na ně je velký rozdíl a zastávat si je jen aby ona byla tou co jím nezávídí a od srdce jím vše přeje ,se musím smát.Kolik koštat musela polámat,než si dovolila koupit to co k životu není nutné.Nevím proč je tak zakeřná,ale když utočí na vybrané osoby,tak je něco špatné a tím si vylívá tu zlost na jiných,než by napsala pravdu co si myslí o celebritách.
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++­+++++++
Ponistová,nejsem zákeřná,ale špatně tady informuješ paní Paňáčkovou,páč ty jsi tady na mě zákeřně zaůtočila,když jsi tady psala že jsi byla tady kde bydlím a falešně jsi o mě psala nepravdy a píšeš o mě nepravdy nadále.Docela je mi jedno co si nějaká Paňáčková o mě myslí není to podstatné,ale když jsem na ni koukla ,tak je to mládě co ještě neví co je život,ale nevyčítám,jenom konstatuji,že je mi to ukradené a musím se smát naivitě dospělých.Tak že Ponistová zamysli a zameť si svůj práh a pak příjdeš na to,proč jsi zde ta vyvolená a ostatní mě nezajímají.

ararat
19. 10. 2016 09:08

Alena Ponistova
ararat ráda tě pozvu k sobě na kávu,nevím jak ty jako uklizečka si žiješ,pokud se ti libí tak moc moje sako z butíku Bonita,jak přijedeš,tak ti ho koupím,aby jsi mohla v klídu spát.Letenku nebo vlak ti proplatím až budeš na místě­.ade­sa.Hau­ptstras­se 28 Masburg psč 567 61 .Jsi dost chytrá najdeš si barák přimo na navigaci.Napovim ti je to bilý velký barák,jo zapoměla jsem Německo.Myslím to smrtelně vážně.
++++­++++++­++++++­++++++­+++++++
Ponistová,bože ptám se proč jsi tak hloupá?Jak jsi na to přišla,že bych si tuhle hadru koupila,já bych v tom nevyšla ani před barák,já ze svým příjmem mám navíc,tak že se uklidni,neboj jsem už velká holka a umím si rozhodnout co si na sebe dám.Já si jako podnikatel nežiji špatně a nestěžuji si,tvoje dárečky opravdu nepotřebuji,opravdu nic proti,ale musím se smát jak jsi frustrována..prostě zoufalí lidé dělají zoufalé činy,a to je tvůj zářný příklad.Vyměň si ten hadr a udělej ze sebe dámu a nehraj tady divadlo.A mimo jiné nepozývej mě do Německa když jsi teď doma. NEBO SE MÝLÍM?

vilda696
19. 10. 2016 07:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
18. 10. 2016 21:58

Czáková je celoživotně s váhou jednou tak, podruhý onak , ale převážně je silná. Holt holka záživná. Něco z písní se mi od ní líbí, něco ne.Je to jen o 6 let starší taky zdravotní sestra a taky tak blbá jako ta Gottová.Slyšela jsem její rozhovory. Děsný byly. Že nemám pravdu?
Ale jo, ukažte mi, který chytrý člověk by dokázal kamarádit s Gottovou ?

ararat
18. 10. 2016 13:24


Ponistova
nemohu si pomoc,ale Ponistova mi připomíná cikán­ku.Šk­aredá,­strha­ná v pruhovaným hadru..socka

bobeena
18. 10. 2016 11:24

Pani Ilonka je neobycejny clovek. Vazim si ji jako cloveka a cely zivot miluju jeji zpev. Jen mi trochu vadi, ze se prateli "s nemoznou husou"Ivanou Gottovou"verim, ze je rozumna a virus"ivana"zdarne prekona.

-bello-
18. 10. 2016 22:00

bobeena
v čem je neobyčejná ?

britva
18. 10. 2016 10:47

je už stará, tak je jedno, jestli je hubená nebo tlustá

pelagie
18. 10. 2016 09:32

s tou inteligencí bych brzdila....je to kamarádka Gottové, to mluví samo za sebe...

fortun
18. 10. 2016 09:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dametodokupy
18. 10. 2016 12:13

Určitě toho může nabídnout ještě mnohem víc, než třeba Lůlinka Vondráčková

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.