Gott otřásl O2 arenou: FOTOGALERIE nejsilnějších momentů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Gott otřásl O2 arenou: FOTOGALERIE nejsilnějších momentů!

Včera vypuknul v pražské O2 areně jedinečný hudební projekt ČESKÝ MEJDANEM S IMPULSEM. Zlatým hřebem večera se stal Karel Gott (77), který mimo své dva starší hity zazpíval i novou píseň, kterou pro něj napsal Michal David.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivan@...
23. 10. 2016 12:39

proč mistr nepozval Alexandrovce

ararat
17. 10. 2016 09:04


Ponistová = HYBRIDNÍ ČLOVĚK

Alena Ponistova
Bello prvního manžela dostala do hrobu,druhý jí zdrhnul,To její stále hi hi ,lopa­to,ná­no,od­povi­dá člověku,který je v koncích.Pokud se slovo napíše jednou,je to normální,ale náno na 2 řádky,to je už opravdu na umistění do klece.
*****
Já měla 2 manžely? Božínku já tedy o tom nic nevím,ale tobě coby /primtivní integrála/dle -belly-/ No co už za chvíli se dozvím,že jsem porodila 10 dětí hihihihihi..no jsi hybrida a s tím se už nedá nic dělat,že Ponistová,nemáš to jednoduché v tvém životě,hodně problémů co?
PS: NO ŽE TO MÁ POMOTANÉ NÁNA,ALE UŽ I HYBRIDA JE FAKT FAJNÉÉÉÉÉÉÉ

-bello-
16. 10. 2016 22:05

Koukám na ty interprety a je to jak v naší politice.Kámoš kámošovi ...
V normální společnosti by Gotta s tím jeho novým " hitem" vypískali a autora " hitu " nakopli !!!)
Nepostřehla jsem, že by byly po Praze upoutávky na O2 a Gotta v ní .Asi se čekalo, jestli mu lékařské konsilium povolí a doma Ivana dovolí.

amplituda
16. 10. 2016 19:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
16. 10. 2016 16:46

Na co tam byli ti ostatní zpěváci a kapely,když mistr otřásl 02 arénou.Bude dobrý tahák pro Michala Davida a ostatní.Budou tahat jeden druhého.Hlavně aby ten zpěv k něčemu byl.

-bello-
16. 10. 2016 23:00

S tou "písní " to všichni jeho muzikantský " kamarádi " přehnali. Místo, aby řekli Gottovi " hele počkej až ti složí něco lepšího " , chudáka Gotta nekamarádsky poslali na tahle muzikantská jatka !A plácají mu, zatímco on na pódiu páchá umělecké harakiri těmihle vypráskanými " hity".
Ty lidi , co kolem sebe má, včetně té Zagorky ušišlané jsou všichni do jednoho hajzlíci, co si to nechtějí rozházet.To by pak třeba taky nebyli jednou nikam zvaní na rauty jako chudák Vondráčková Helena. Tahle branže je dost nemilosrdná.
Gott je chudák, ženu má dominantní blbku a žádnýho fakt dobrýho kamráda!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.