Jirešovou z Tváře trénovala Kratochvílová: Stavěly se na hlavu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Jirešovou z Tváře trénovala Kratochvílová: Stavěly se na hlavu!

Šok zažila Ivana Jirešová (39), která se v zítřejší show Tvoje tvář má známý hlas promění v Janu Kratochvílovou (63). Na vystoupení ji totiž připravovala sama zpěvačka!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
17. 09. 2016 14:45

Proč je nazývat blbkami? Kratochvílová je svá, jiná už nebude. Že to jaksi není normální neřeší , její problém, jsem šťastná, že jsem normální, umím se oblékat a také chovat a to nejen ve společnosti . Na rozdíl od ní fandím jak Ivaně Jirešové, tak Ivě Pazderkové .

-bello-
17. 09. 2016 15:23

každý to vidí tak, jak vidí.
Blbka hysterka Jirešová hrát neumí, na jeviští v divadle skoro není a když, tak kníká, že ji slyšet není , jevištní řeč nezvládá a jinak je nic než seriálová a Pazderková zatím exceluje jen Na stojáka a sem tam přicmrduje s furt stejnou rétorikou už dávno obehranou a htrapnou. Tak proto blbky.

ellenic
17. 09. 2016 20:18

-bello- Pokud jsi ředitelka zeměkoule, tak asi budeš mít pravdu. Pokud se o Tobě jako o blbce takto vyjadřují lidé ze sousedství a ze zaměstnání, tak se potom nedivím, že to aplikuješ na jiné .

-bello-
18. 09. 2016 10:25

ellenic
obávám se , ellenic, že do toho ranku blbek patříš i ty.
Sorry, ale co je tobě do toho, jak já vidím pochybnou kariéru hereckou Pazderkové, hysterku neherečku Jirešovou a bývalou extra dobrou zpěvačku Kratochvílovou ?
P.S.
A mimochodem - slovní spojení " ředitelk/a zeměkoule " používají akorát tak jedinci úrovní a la vietnamská tržnice
čus

-bello-
17. 09. 2016 13:27

.Koukám jaká to sestava! S blbou blondýnou dohromody 3 magoři, ale na rozdíl od blbek Jirešové a Pazderkové ( takyhereček ) uměla Kratochvílová aspoň bezvadně zpívat

jity
18. 09. 2016 12:09

Kratochvílová zpívat uměla, ale dnes je jí to na nic. Je z ní bába pořádně šlehnutá.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.