Láskou zaslepený Vojtek: Po druhé ve stejné řece? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Láskou zaslepený Vojtek: Po druhé ve stejné řece?

Roman Vojtek je pořád mezi dvěma ženami. Neustále si vybírá partnerky se stejně krásnými sestrami.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hadaja
28. 09. 2016 12:02

Fandila jsem mu, je šikovný, když se dostal od "Mrštíků" do Prahy, moc jsem mu to přála, když opravdu pominu jeho soukromí, člověk do toho nevidí, ale už je nějak převojtkováno a hodně mně zklamal.Ale přej a bude Ti přáno a taky na každýho jednou dojde a každý svého štěstí strůjce, tak ať se daří.

sakajeva
28. 09. 2016 11:59

Také jsem ho dříve docela brala, ale teď, když vystupuje v "Tvoje tvář má známý hlas", už se mi tak nelíbí. Ono je totiž něco jiného hrát roli, a něco jiného vystupovat sám za sebe. Jeho projev v tomto pořadu se mi vůbec nelíbí - nemyslím zpěv a samotné vystoupení, ale jeho soukromý projev, když se baví s moderátorem.

zadnice
28. 09. 2016 10:17

Dříve jsem ho měl celkem rád, vynechám jeho soukromí. Když ho denně vidím 100x v TV reklamách, tak už nemůžu ani cítit!!!

6010
28. 09. 2016 10:04

No, zatím se mu daří a je obklopen blonďatým harémem.Ale to je zatím.Jednou se mu vše spočítá a ten se bude divit.Karma je nemilosrdná.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.