Registrace | Zapomenuté heslo
Žhavé drby
středa 24. června 2026
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
Diskuse
Paní Lekešová je hezká a kultivovaná, má příjemný hlas. Mám ji ráda v rozhlase (ČR 2) i v televizi (Sama doma). Naopak dlouhodobě nemusím paní Retkovou. Připadá mi, s prominutím, trochu zbrzděná a bez šmrncu.
Moc se na moderátorství nehodila. nemastná, neslaná! A zase věčný výtlem Retkové a Heřmánkové také ne. Snad jen Tomsová z těchhle starších.
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.