Češka Dominika (38) se provdala do Velké Británie a říká: "Manžela mám díky čaji!" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Češka Dominika (38) se provdala do Velké Británie a říká: "Manžela mám díky čaji!"

Do Anglie přijela jako au-pair pár měsíců po maturitě. To byl rok 1998. „Táta mi řekl, ať si koukám najít práci, nebo ať něco dělám, protože se rozhodně nebudu flákat a on mě živit nebude. Do měsíce mi celá rodina mávala,“ vzpomíná dnes Dominika Richards (38). Doma v Čechách nechala vše, co jí bylo blízké. „Vždyť já se za rok vrátím,“ říkala tehdy svojí mámě. Už je to 18 let a sympatická tmavovláska je pořád tam. Jaké byly její začátky v cizině a jak se seznámila se svým mužem? V rozhovoru mluví i o tom, jak v jejím novém domově vnímají přistěhovalce z Východu. A chybět samozřejmě nemohlo ani téma týkající se nedávného referenda o odchodu Velké Británie z Evropské unie…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.