Seriálová herečka Markéta Plánková: Po Ordinaci, Cestách domů...Šokující návrat na obrazovky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Seriálová herečka Markéta Plánková: Po Ordinaci, Cestách domů...Šokující návrat na obrazovky!

Z něžné blondýnky se stala zrzavá nekompromisní drsňačka. Herečka Markéta Častvaj Plánková (38) se vrací na obrazovky! Právě natáčí nový kriminální seriál Mordparta, kvůli němuž musela dokonce změnit nejen účes!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
03. 07. 2016 10:28

Markéta je hezká ženská, První republika byl pěkný seriál, ale ona je naprosto absolutní dřevo, vůbec neumí hrát. Tváří se pořád stejně, je jak spící panna a i hlasový projev je velká bída, prostě to herečka není ani omylem. To tam mohli postavit figurínu z výlohy a mohli ušetřit na jejím honoráři.

zamlzena
02. 07. 2016 16:34

Asi jsem už out, jelikož nesleduju seriály, a nechodím na muzikály, neznám Plánkovou. Přišla jsem nějak o hodně?

ivoadler
02. 07. 2016 14:42

Seriálová herečka nebo muzikálová zpěvačka je synonymum pro druhořadá - jinak už se jako umělkyně neuživí.

jiriforman
02. 07. 2016 07:35

Ku*va, to je šok!!!! Budu já večer vůbec spát?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.