Míša Kudláčková o bývalé dětské hvězdě a jehovistce Janatové (48): Odcizily jsme se kvůli víře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Míša Kudláčková o bývalé dětské hvězdě a jehovistce Janatové (48): Odcizily jsme se kvůli víře!

Jako Barča Hrdinová a Jitka Povejšová z právě reprízovaného seriálu My všichni školou povinní byly nerozlučené kamarádky. Po natáčení ale Michaela Kudláčková (47) ztratila s Janou Janatovou-Havlatovou (48) na dlouhých 32 let kontakt. Teď už je jí jasné proč – mohou za to Svědkové Jehovovi!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jenka
15. 06. 2016 11:19

Má to smysl. Můj vzdálený bratranec (byli jsme bratranské děti) zemřel možná právě proto, že odmítl krevní transfuzi, kterou potřeboval, jenže se nechal zmanipulovat svou manželkou k jehovistům a na transfuzi nepřistoupili.

rafajd@...
15. 06. 2016 12:10

Říkáte "možná", takže to mohlo být taky jinak. Já naopak vím o zdokumentovaných případech, kdy se lidé nakazili žloutenkou, HIV, nebo zemřeli proto, že jim podali špatnou krevní skupinu. Takové případy jsou jasně dohledatelné v seriózním zpravodajství.

rafajd@...
15. 06. 2016 09:21

No tak je svědek Jehovův. A co jako? Nechápu pointu toho článku...

demon.hk
15. 06. 2016 08:21

To se dalo čekat, že si hned takhle vykopávka přihřeje na zmínce o Janatové polívčičku Proč by se jako měla normální spokojená ženská Janatová scházet s dlužnicí, rádoby astroložkou, chodící katastrofou neúspěšnou v životě i práci Kudláčkovou a s bývalou feťačkou a ztroskotankyní Kvasničkovou???? Janatová na rozdíl od těch dvou vyžilých strašidel vypadá jako normální ženská, ať zž je jehovistka nebo ne. To je zase článek, proboha!

fiva
15. 06. 2016 07:32

Jehovisti jsou státem povolená církev, tak proč z nich děláte pochybnou sektu? Jehovistkou nejsem a s nimi jsem nesouhlasila, ale ten článek mě zarazil. A vím o několika známých, kteří u nich jsou a všichni komunikují a baví se normálně, chodí i na školní srazy a nemají žádný odstup.

ararat
15. 06. 2016 09:23

Ano,ale do doby kdy mají dát krev svému příbuznému,v.č. dětí.Ve většině se nepovažují za církev ale za sektu,probíhá tam vymývání mozků a tak manipulují z lidským úsudkem.

rafajd@...
15. 06. 2016 09:35

To je nesmysl. Ještě jsem neslyšel, že by nějaké dítě svědků zemřelo kvůli bezkrevní léčbě. A to věřím, že by si na takové zprávě bulvární plátky určitě smlsly...

ararat
15. 06. 2016 12:30

To nemusíte slyšet,ale je to tak a pokud tomu nevěříte,tak si to najdete určitě na internetu.Takové věci jsou přísně utajeny.Nebojte se že to neumí.

rafajd@...
15. 06. 2016 12:50

No jo, a taky jsem tam četl, že se přísně tají, že země je ve skutečnosti placatá a vládne jí 11 iluminátů...

Neblbněte. Smrt dítěte se nedá utajit. A lékaři by ji určitě netajili.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.