30 000 korun od Hrušínského už je v luftu: Bohdalka je rozdala potřebným! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

30 000 korun od Hrušínského už je v luftu: Bohdalka je rozdala potřebným!

Gesto, jaké se jen tak nevidí! Jubilantka Jiřina Bohdalová, která k nadcházejícím 85. narozeninám obdržela od Jana Hrušínského (60) jako dárek výtěžek z benefičního představení hry Paní plukovníková v Divadle Na Jezerce, věnovala celých 30 tisíc korun na charitu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
03. 05. 2016 12:29

Mám Bohdalovou ráda pro její boží a brilantní herectví .Pro mě není charita až tak zajímavá a v hodnocení Bohdalové je pro mě nezajímavá totálně.Jsou v Česku blbky, které na charitu sem tam dají a taky mě jejich gesto nepohne k tomu změnit na ně názor.
např. na tu blbku od Brzobohatého, co jako manekýna už jen přestřihává pásky na promo akcích a hraje si dokonce i héérečku seriálovou.Anebo Havlovou Dagmar, blbku lavičkovou .Takových jsou tady mraky, kupují si přízeň.Bohdalová nemusí!Ta ji má! .

6010
30. 04. 2016 09:36

Moje řeč.Udělala bych v takovém případě to samé.Teď si u mně trochu šplhla.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.